Harapes - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Harapes 74 let / Praha, Řím

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Harapes si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

NOVÝ 5.DÍL Vlastíkových trampot

Co si budem namlouvat pánové?

Na přeplněných veřejných toaletách jednoho nejmenového podniku je dlouhá fronta na pánský pisoár. Vlastík, taktéž čekající, nevydrží  a bez servítek začne předbíhat jednotlivé muže až k začátku vzniklé fronty. Vtom po zjištění bezvýchodné situace přejde elegantně ke koutu s umyvadly a svou potřebu začne vykonávat do jednoho z nich. V tu chvíli si všimne překvapeně zděšených tváří ostatních návštěvníků toalety a s šarmem sobě vlastním všem suše oznámí  " Nebudem si tady přece namlouvat pánové, že jsme to ještě nikdy předtím neudělali, že?"    ... a spokojeně odešel.

Vlastíkovy trampoty - 4. díl

Baletka se pozná

Jde Vlastíček po ceremonii udílení cen Thalie do šatny vyzvednout si svůj kabát. Dobře naladěn na nadcházející raut, stojí ve frontě, a najednou si všimne dvou mladých dívek, čekajíc před ním. Vědom si svého jména ve světě českého baletu, osmělí se a s plných plic začne na jednu z nich - "No prosim, baletka! to se hned pozná. Ten postoj, ty nohy tak jako... jako takhle ! ( sám pak paroduje dívčin postoj) ... to se hned proště pozná tady baletka, že slečno!" Dívka na to s kyselou tvaří - "Za to o Vás už se to říct nedá."

Konec 4.dílu

Vlastíkovy trampoty - 3. díl

Nové auto

Přijde Vlastík učit na taneční konzervatoř mladé nadějné chlapce baletu. Třída mladíku na něj čeká na baletním sále, připravená, důkladně rozcvičená podat nejlepší interpretační výkony. Vlastík vkročí do sálu, otočí se na chlapce a s úsměvem na rtech říká "převlečte se kluci a jděte se podívat před školu...   - koupil jsem si nové auto."

konec 3.dílu