Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gardnerak Hranice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Gardnerak si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

jjiirriikk - LoudHard


Bez profilu

Zdar, zdar. Moc nevím kdo jsi, ale kdybych tě viděl, tak bych určitě hned věděl.:-)Jo, mohli bychom dát něco do kupy, já chci hrát, zpívat, prostě rock forever. Určitě se mi ozvi jak budeš moct nebo jak to bude aktuální a mohli bychom začít hrát. :-) Těším se!!

Erikk

Vypustte psy za devatenact kacek? Tak to jo. Na Křížka? Nechci být sprostej ale je to pako. Slibuje tři roky novou desku a sere na to. Já už sem to vzdal. Už nějak nečekám že něco novýho s Křížkem vyjde. Je to blb. Vitacit s ním taky nic moc. Byl sem na tom mastru a slyšet to na živo bylo super. Když sem si ale pustil nahrávku z toho koncertu tak nic moc.

Erikk

Nazdááár, jasně mám kazety. Na Uhřínov pojedu asi až bude tepleji. Nevím kdy pač teď toho mám moc. Jo vím že sem ti slíbil hudbu ale už tak nějak nevím co tam všechno bylo. Vím, že tam byla ta Tanja (první LP) ale jinak se připomeň. Pošlu. A co ty?

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
468
Profil registrován
14.3.2009