Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

everme Žena, 25 let

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek everme si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

kalibos

Ahoj, jestli náhodou budeš mít čas a náladu dne 28.10.2011 ve 20.30 hod, tak to se zrovna pokud vím nic moc neděje. Ale pokud se dudeš nudit dne 29.10.2011 ve 20.30 hod. tak to by bylo fajn kdyby si zajela do klubu Motoráj kde budou partičky Disgusted World, Dysgrypnia a Desert Eagle. Tak nevím jak to vyznělo, ale byl to pokus o pozvání. Tak zatím.

Tommy (Repulsed)

Nazdar,
Zvu tě na náš profil (http://bandzone.cz/repulse) pro malou ochutnávku našeho pripravovaného EP Blinded, ktere budeme krtít 1.10.2011 v Praze v klubu Chapeau Rouge (Jakubská 1, Praha 2).
Tímto tě tedy zveme jak k poslechu, tak i k navštívení akce Graveyard Session vol.2, kde toto EP pokřtíme. Doprovázet nás budou kapely The Blackstone Chronicles, Unborn, Elysium, Morhold a Disaster.
Je pro tebe připravena spousta zajímavostí, o nichž se dočteš na následujících odkazech.
https://www.facebook.com/event.php?eid=…
http://bandzone.cz/fan/graveyardsession

Budeme rádi za jakýkoli koment k naší tvorbě a taktéž budeme rádi, když si s námi vychutnáš atmosféru křtu našeho EP Blinded.

S pozdravem,
Tommy / Repulse

LeV

Ahoj,
dovol, abych tě pozval k sobě na návštěvu profilu. Prosím, poslechni si mojí hudbu a třeba se staň i mým fanouškem, moc to potěší :)

Díky LeV

Zobrazit všechny názory