eurozona - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

eurozona Žena

Playlist je prázdný :(

Fanoušek eurozona si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 3

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
83
Profil registrován
6.12.2011

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Odraedir

Slyš člověče,

Jestli pohanský metal máš rád, pak pozornost nám věnuj. V prostřed září bude zahájeno obléhání střední Evropy ve jménu Thorově. V obležení stane město pražské a město brněnské . V čele stojí rakouská pagan metalová vlajková loď HEATHEN FORAY. K nim se přidala mladá německá družina KNAAT, bojovníci nemenšího odhodlání, kteří poměřili síly na Paganfestu v Mnichově. Jádro flotily je vytvrzeno družinou ODRAEDIR, jejichž výzbroje řinkot je předlohou epickým bojovným písním. Útočistě poskytl v Praze klub Kain, kde jsou bojovníci svolání v 19:00 za členský příspěvek 120 Kč. V Brně všechny hostí klub Melodka, kde se sejdeme v 18:00, příspěvek 150 Kč. V Praze se k jádru připojí tlupa CHERNOBOR. V Brně cenní spojenci, zkušení bojovníci DARK SEAL, podpoření žoldnéři ze SILVA NIGRA! Každý z vás je vítán, nechť je naše dobývání úspěšné. Další informace na. https://www.facebook.com/events/1232537… (Praha) https://www.facebook.com/events/1319067… (Brno).

Měj se a v září na viděnou!

Křen / Odraedir

Cruadalach

Ahoj! Zveme Tě na letošní Samhainfest, který se bude konat v pátek 27.9. v brněnském Favále a v sobotu 28.9. v Praze v klubu Exit-us! Letos kromě Cruadalach vystoupí naši přátelé z Hakka Muggies, polští bardi Radogost a slovenští bratia Abstract! Door open 18:30. Do začátku koncertu v 19:30 bude snížené vstupné a prvních 50 příchozích dostane panáka medoviny zdarma! Tak neváhej a doraž! Budeme se těšit.

Brno: http://www.facebook.com/events/40348771…
Praha: http://www.facebook.com/events/40685918…

Více na http://www.cruadalach.com/samhainfest

Zobrazit všechny názory