Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dandal 26 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Dandal si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

AG fest

Psalo se datum 29.5. 2008 a v klubu Modrá Opice se měl rozjet úžasný koncert skupin různých žánrů. Začínat se mělo v 17:00 ale kvuli opoždění publika sme začínaly my Moury z Roury až v 17:15. Myslim že na naše možnosti sme vydali ze sebe dobrý výkon a že to bylo fajn. Pak přišli na řadu Freaky Arti a byli dobry, jako obvykle:). Po jejich pulhodince přišli na řadu Or (metalovej nářez) ale pro mě byli zklamáním. A ponich se ukázali na vysokém pódiu CHAOTICI a tentokrat sem si je opravdu užil, takže prostě parada. A nyní nám již zbývaly jen dvě skvělý metalový skupiny. Jako první vystoupili Dalgoreth a zplnili moje očekávání slušné hudby. A již za tmy se vyhoupli na podio Lammoth a předvedli podle mého super výkon a jejich zpěvačka zpívala opravdu dobře. Takže shrnuto podtrženo z hudebního hlediska to bylo super a z toho ostatního trochu slabší. Ale jinak vydařená akce.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Running Sushi

Kilo Running Sushi - slavnostní 100. koncert

30. září uzavíráme první stovku koncertů, která vyvrcholí slavnostním 100. gigem v Rock Café, kde kromě osvědčených a léty ošlehaných písní zazní i nejnovější, nastupující hity.

Událost na Fb:
https://www.facebook.com/events/7418543…

Running Sushi, za pětku v opeře utoneš v nádheře.

Zobrazit všechny názory