Hubajs - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hubajs Muž, 45 let / Tam,kde se kolem pasou koně

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hubajs si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rock-2010

Tak kamarádi,rok se sešel z rokem.A život u mne se otočil o sto procent a začali se dít tedy věci.
První:velmi důležitá,našel se človíček,který nám klepe v Yorpu.Neni to nikdo jiný,než                      Stresor  z  Agony. Bezva týpek,čím déle s ním hraji,tím více cítím,že volba byla                        správná.Sresor je nekonfliktní, zodpovědný a jak víte i klepat na svou Carcass                       sestavu umí :-).Takže v  Yorpu je opět klid a můžeme se soustředit na hudbu a                     ne na pitomosti.Trochu nás to zdrželo,ale myslím,že v muzice i na podiu je opět                   cítit to,co Yorpu dělá YORPU.

Druhá věc trochu osobní:oženil jsem se(po pár klopýtnutích,našel tu pravou a jedinou-nebylo                                                     třeba o něčem přemýšlet)

Třetí věc:dal se na vesnický nehektický život a dýchám denně čerstvý vzdoušek za vůně                         dřeva,a bolesti mých mozolů :-) V Třeboni mne bujarý život Lázeňských hostů už                    otravoval a tak jsem byl donucen koupit baráček v cca 5 km od                           mého dosavadního bydliště.Takže poslední doubou zjišťuji,co to znamená                            sehnat otop,jak opravit střechu,vodu,plot atd.Ale neznamená to,že bych s                              Grindem skončil,pořád a stále drtím a snad budu ještě dlouho drtit mého                              Gibsona (aspoň do té doby,než spadnu ze střechy,nebo si uřiznu ruce pilou :-)                     ), protože Grind je můj život a bude nadále,bez něj jako kdybych nebyl a nežil-to již vím.........

Tak a to prozatím vše-Mějte se......Michal

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Terror Night

Zdar rádi bychom tě pozvali na akci: Riot Tour 2013
KDY: 14.6.2013 20:00
KDE:České budějovice Mighty Bar Velbloud
KAPELY:
Let For Dead (UK)
Stará dobrá Anglie, kapela hrnoucí punk z dob UK82. Kytarová jízda od začátku až do konce, poprvé v Českých Budějovicích!!!
http://www.myspace.com/leftfordeadukok

Boy (Brno)
http://www.boy-punk.com/

SARCASTIX (Hradec Králové)
www.bandzone.cz/sarcastix

Kuzimu Mabaya (České Budějovice)
http://bandzone.cz/kuzimumabaya

Doval a podpoř!!
Sorry za spam!!
TERROR NIGHT

Zobrazit všechny názory