dejvthedrummer - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

dejvthedrummer Muž, 32 let / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Happy Death - Happy Death - Galaxy 8 (Živě z Brna 2008)
  • Happy Death - Happy Death - Dream Machine (Altering The Technology/edit verze)
  • Throne of Fire - [Demo 2013] - "Beat The North"

Playlist je prázdný :(

Fanoušek dejvthedrummer si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Info o fanouškovi

Od začátku roku 2008 (asi v únoru) jsem začal hrát na bicí (pokusy o to v roce 2005 ani nepočítám). Čirou náhodou jsem se po dvou měsících dal dohromdady s Tondou a začal vznikat projekt Sibeeria. V červnu téhož roku jsem znovu založil kapelu, s kterou jsem hrál už někdy okolo roku 2005 (po dobu 3 měsíců, kdy jsme zjistili, že to opravdu nepůjde), tentokráte však bez basáka Petra.

Kapela Sibeeria postupem času upadla v zapomnění, ale tím se objevil nový prostor na rozvoj v již zmíněné kapele z roku 2005. Tato kapela prošla velkým očistcem. Postupné názvy jako BBD, HighFive, 3B5 a konečně i Irony of Fate znamenaly zlomy v jejím vývoji. Dříve jsme hráli cover verze rockových songů a postupně jsme se dobrali k vlastní tvorbě. IOF je snad největší počin, co mně zatím mohl potkat! Jsem rád, že s těmito lidmi můžu hrát...s Barčou, Dejvem, Honzou....a Honzou.

První koncert IOF byl 20.5. 2010 v Muzáku (R.I.P.) a posunul nás zas o něco dál...snažíme se stále dělat na novým materiálu a koncertovat. Vznikají první písničky jako You Never Know When It Comes, Break The Grate, a naše intro.

V září 2010 jsme s IOF vydali první demo. Pravda, tenhle  materiál má své mouchy, ale ty snad s dalším nahráváním vychytáme a konecně se po technických nezdarech, které celou mou přípravu na natáčení provázely, budeme mít plnohodnotné EP. Těsně před studiem vzniká i jeden z našich nejlepších válů Slave of Desire a je konečně finálně upravena rockovější baladka One More Life,  ke které jsem si dovolil naspat text.

2011 - pořizuji první pořádnou základnu. Rozhodl jsem se pro českou firmu DC - DrumCenter (pozor, nepleťte si s Německou značkou DC). Konfigurace sady je níže. Se sadou jsem naprosto spokojen a hodlám pana Honajzera v jeho práci podporovat časem i custom setem.

Pokořen sen zahrát si na Favále, kde jsme ze sebe dali 99% toho dobrého a náramě si užili Favál Music Fest Vol.2.

2012 (jaro) - bohužel, po nekamarádském zachování se našeho kytaristy Davida jde morálka kapely IoF do úpadku a je pro nás jeho chování natolik demotivující, že jdeme v životě každý svým směrem 

2012 (podzim) - během dovolené na Korsice se mi ozvývá Koffin, jestli bych s nimi nechtěl hrát v nové kapele. Po setkání se a obdržení demo nahrávky se rozbíhá další projekt s Koffinem a Martinem. Časem přidáváme do kapely basáka Gasiho a jde se do studia nahrát první oficiální demo (podzim 2013)  

Poslouchám:

Insomnium, Dream Theater, Children of Bodom, Eluveitie, Dark Tranquility, DevilDriver, Nightwish, Korpiklaani, Epica, Kamelot Avantasia, Sonata Arctica, Bleed From WIthin, Metallica, Tracktor Bowling, Serenity, Elvenking, Flyleaf, Yanni, Yann Tiersten...

Nil, Arch Of Hell, SSOGE, Memoria, LaMancha, Thief, Čechomor...

Bubeníci, které ctím:

Mike Portnoy, Chris Adler, Chad Smith, Jukka Nevalainen, Lars Ulrich, Dennis Chambers, Ringo Starr, Dave Weckl, Tony Royster Jr...

Martin Škaroupka, Pavel Valdman, Miloš Meier, Filip Smetana...

 

 

Výbava

Činely

- HH Anatolian Baris 14"

- CC Anatolian Baris a Ultimate 16", 18"

- RC Meinl Classics 20"

- CH Turkish RockBeat 16"

- SP Paiste PST3 8"

 

Snare

- Mapex Maple Pro M 14x6,5 Boston Pewter Fade

- DC (DrumCenter) 14x6 Charcoal Natural Burst

 

Paličky

- Balbex KS Fusion (dříve Pellwood 3A )

 

HW

- Janus (by Mapex), DrumCenter, Tama

- Double Bass pedal Millenium PD 220

 

El. sada

- Millenium MPS 300 a modul Alesis DM5

 

Akustická sada

- DC - DrumCenter (Czech Republic)

- DC Stage set, Charcoal Natural Burts

- ST10x8, MT12x9, FT14x12, BD22x18, SD14x6

 

Obaly

- RockBag by Warwick

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Bicí