DEFACING FEST 10 = 30.1.2012 - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DEFACING FEST 10 = 30.1.2012 Muž, 15 let / Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek DEFACING FEST 10 = 30.1.2012 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Všechny informace o aktuálním DEFACING FESTU 10 v záložce INFO !!!

Upraveno:

PS: Všem kapelám, které projevily přání zahrát si na DEFACING FESTU, děkuji za zájem. Dramaturgie však podléhá pouze a jen mému uvážení a mé jasné představě o podobě akce, takže bych si vás musel do lineupu vybrat sám.

Pokud se tak stane, ozvu se vám. Pokud ne, bohužel jste se mi z různých důvodů nehodili do koncepce a filozofie festivalu. Díky za pochopení.

Viper

DEFACING fest vol. 6

- DEFACING fest vol. VI -

sobota 2.10.2010 – Brno

Brooklyn club,  enter 19:00, start 20:00

 

TRIGGER THE BLOODSHED (uk)
THE DEAD LAY WAITING (uk)
SMASHED FACE
MADCULT (sk)
DESCENT OF THE SCARLET SKIES

 

Je to už pár měsíců od posledního DEFACING festu, takže je načase pustit se do dalšího, šestého pokračování a pěkně otevřít podzimní sezónu v tradici anglických kapel. Tou dobou křižují evropské státy hned dva britské spolky, z nichž jedna rozhodně není neznámá a několik koncertů v ČR už má za sebou. Nejde o nikoho jiného než o nasypané TRIGGER THE BLOODSHED! Společnost jim dělají mladí hezounci THE DEAD LAY WAITING a koncert je doplněný o domácí jistotu SmASHED FACE, slovenské srdcaře MADCULT a novou brněnskou kapelu DESCENT OF THE SCARLET SKIES.

 

TRIGGER THE BLOODSHED - Anglie | death metal / deathcore
http://www.myspace.com/triggerthebloodshed

Tahle mladá parta nepatří mezi žádná ořezávátka, během krátké kariéry zvládli natočit tři devastující alba, která vraždí především naživo! Naposled jsem je viděl na koncertě v České Lípě a nevěřil jsem vlastním očím a uším, jak tak mladí kluci dovedou hrát tak neuvěřitelně rychle a intenzivně. Nutno vidět! Po ztrátě bubeníka se k TTB přidal Daniel z ABORTED, který podtrhnul už tak kvalitní základ! TTB nevystoupí v Brně poprvé, mohli jste je vidět před dvěma roky na tour s CRYPTOPSY a BENEATH THE MASSACRE..., přijďte si to zopakovat!

 

 

THE DEAD LAY WAITING - Anglie | metalcore
http://www.myspace.com/thedeadlaywaiting

Další mladíčci, o kterých moc nevím, ale jedou tohle tour jako důstojná podpora TTB. Pokud máte rádi klasický metalcore, místy říznutý melodickým deathcore s čistými zpěvy, mohla by vás takhle kapela zajímat! Pro děvčata doporučujem vzít náhradní kalhotky..., však se podívejte na fotky :D.

  

SMASHED FACE - Vysočina, ČR | death metal / deathcore
http://bandzone.cz/smashedface

Domácí banda, kterou snad netřeba představovat, protože se svými dvěma koncerty každý rok se jedná o brněnskou stálici. Kapela je ponahrání své třetí desky (která by měla být co nevidět venku), absolvování 17ti denního tour s ruskými MY AUTUMN a změnou sestavy na postu kytary. Přijďte se podívat jak jim to hraje po této změně...


MADCULT - Slovensko | scramo / emo violence
http://bandzone.cz/madcult

Jedna z nejnadějnějších kapel ze Slovenska! Živelný screamo / emo violence masakr, který vás dostane svými upřimnými melodiemi i násilnými momenty. Desku nahrávali u Rolanda Grapowa, mixovalo se u frajera, co dělal zvuk ARCHITECTS či ENTER SHIKARI! Po třech letech opět v Brně!


DESCENT OF THE SCARLET SKIES
- Brno, ČR | metalcore / crossover
http://bandzone.cz/dotss

Nová nadějná kapelka z Brna složená z trosek BROKEN SIGHT. Přijďte se přesvědčit, že brněnský dorost je hoden supportu tohoto koncertu :).

DEFACING fest vol. 5

- DEFACING fest vol. V -

nedělě 18.4.2010 – Brno

Melodka club, enter 18:00, start 19:00

 

MY AUTUMN (ru)

SMASHED FACE

MINCING FURY..., FILTHY MINDS, CINZANA BIANCA

 

MY AUTUMN v Brně!!! 18.4. se v Brně uskuteční další pokračování oblíbeného DEFACING festu. Stane se tak v rámci tour EUROPEAN APOCALYPSE, které spolu jedou SMASHED FACE a ruští MY AUTUMN, kteří jsou zároveň nejzajímavějším deathcore spolkem, co za poslední dobu Brno navštívil. Koncert nebude zajímavý jen výběrem kapel, které jsou svým původem vázány na Brno, ale především křtem nového CD SMASHED FACE!


 

MY AUTUMN  - St. Petersburg |  deathcore | www.myspace.com/myautumnmetal

Kapela MY AUTUMN vznikla na jaře roku 2006 jako metalcorový projekt. Kluci dali dohromady první materiál a zhruba rok koncertovali, než na ně došla krize, personální změny a nakonec úplný rozpad. Zakládající kytarista a zpěvkák však nemohli žít bez muziky a tak začali shánět nové členy se seriózním přístupem. To se nakonec povedlo a začíná vznikat nový materiál, který neměl s předchozí tvorbou mnoho společného. Během následujícího roku kapela hojně koncertovala a hrála s takovými jmény jako jsou The Dillinger Escape Plan, Parkway Drive, Bring Me The Horizon, Despised Ion, Carnifex, Bleeding Through, War From A Harlots Mouth a dalšími. První oficiální materiál "Inexpressible Words" vydaný jako mini CD katapultoval MY AUTUMN do čela ruské moderní metalové scény a rovněž světová deathcore společnost přijala singl velmi pozitivně. V současné době kapela propaguje novinku "Lost Meridian", kterou můžete stáhnout zde: http://www.mediafire.com/?imtzfyiyrgg

 

 

 

SMASHED FACE - Vysočina | death metal / deathcore | www.bandzone.cz/smashedface


SMASHED FACE fungují na scéně nějaký ten čas, takže většině metalových fanoušků jsou více či méně známou záležitostí. Kapela s dvěmi oficiálními alby, dvěmi evropskými a jedním ukrajinským tour je právě propaguje novou desku na společném tour s MY AUTUMN, kterou se chystají pokřtít a představit po půl roce na domácí půdě! Nahrávalo se u Rolanda Grapowa z Helloween / Masterplan, obal dělal světoznámý Killustration art.

 

MINCING FURY - Brno | grindcore / deathmetal | www.bandzone.cz/mincingfuryagcoqd

Po personálních problémech a hybernačním období jsou zpět na scéně v plné síle. Proslulí vytěrači pódií :)


FILTHY MINDS - Brno | hardcore | www.bandzone.cz/filthyminds

True hardcore v NY stulu. Koncertní jistota a modla všech Brněnských hardcoristů.


CINZANA BIANCA - Brno | death / core / comedy | www.bandzone.cz/cinzanabianca

Nová brněnská sebranka parodující a prznící všemožné moderní žánry. Lahoda pro ucho i oko :D