davidhluze - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

davidhluze Muž, 30 let

Playlist je prázdný :(

Fanoušek davidhluze si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Captcha obrázek

Deaken

Zdravíme tě, jsme nová rocková kapela a rádi bychom tě pozvali k poslechu pár ukázek z připravovaného EP. www.bandzone.cz/deaken Užij si to, jakýkoliv komentář potěší a za případné fanouškovství děkujeme :-). Deaken

Yardak

Čau Davide,
jak jsme se včera bavili, tak zde je profil té turnovské kapely, jak s nima spolupracuju. Nahrávky jsou ale starší, teďka hrajou o dost živější věci...prostě takovej českej pop-rock. Třeba něco někdy vymyslíme spolu. Zatim:)).

http://bandzone.cz/adinaatlas

Mean Messiah

Ahoj, zveme Tě k poslechu nového industrial thrash/death projektu Mean Messiah. Na našem Bandzone profilu si poslechni celé nové album, které si pak na našich webovkách můžeš zdarma stáhnout, nebo zakoupit jako CD.
Děkujeme za Tvoji případnou podporu!
Mean Messiah

Meresiew

Zdarec, jako fanouška naší spřátelené bandy All Friends Dead si tě dovolujeme pozvat na náš profil kde je k poslechu naše poslední EP „Do zdi jít“. Kritizuj, chval, ale hlavně ať se něco děje.
www.bandzone.cz/meresiew

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!