Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Daniel Bulatkin Muž, 20 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Daniel Bulatkin si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

17 let, jazzový pianista a klávesista, aranžér a bandleader

Studoval 4 roky u pražského pianisty Vojtěcha Eckerta jazzové piano a rok u izraelského pianisty Omera Kleina jazzovou interpretaci a skladbu. Rovněž navštěvuje četné jazzové semináře (m.j. George Cables, Joey Calderazzo, Brian Charette, Luis Perdomo a další).

Pravidelně spolupracuje se studenty i pedagogy z Ježkovy i Mezinárodní konzervatoře a HAMU v Praze. V roce 2017 ve spolupráci se zpěvačkou Martinou Bártou koncertuje s projektem There Will Never Be Another Ella k nedožitým 100. narozeninám Elly Fitzgerald.

Stálé spolupráce: Jonathan Ramirez (MEX), Trio del Cafetín (ARG), Jiří Válek & Friends, Vojtěch Eckert trio & Dana Vrchovská, Rene Trossman Band (USA), Flute Summit ft. Rodrigo Parejo (ESP, NL, CZ), Oleg Kireyev Quartet (ruský saxofonista s nominacemi na Grammy).

Příležitostné spolupráce: F.U.T. (František Uhlíř Team), Latin Wave, Barbora Swinx Boys, Andy Schofield (UK), Taras Voloshchuk (UKR), Cyrille Oswald (NL), Bharata Rajnošek, Miriam Bayle (SK) a další...

Je dvojnásobným držitelem třetího místa v improvizační soutěži Pianista roku pořádané firmou Petrof (ročníky 2015 a 2016).

V srpnu 2016 natočil EP, na kterém hrají tuzemské i zahraniční jazzové hvězdy. Z ČR Dana Vrchovská, Miroslav Hloucal, Josef Fečo a z USA Neil Wetzel a Gary Rissmiller.

V současnosti vede stabilní skupinu Daniel Bulatkin Q, ve které působí mimo jiné holandský saxofonista Cyrille Oswald. Přestože se tato skupina zaměřuje převážně na interpretaci málo známých skladeb z období post-bopu, poprvé se zde projevuje Daniel Bulatkin i jako skladatel.

Jako barový pianista hraje v luxusních pražských hotelech a restauracích, mimo jiné hotel Hilton. Externě spolupracuje mimo jiné s agenturami Živý jukebox a Česká cesta.

S různými kapelami i sólově vystupoval např. na festivalech v Hradci Králové (Rock for People), v Průhonicích a v Praze (International Jazz Festival Praha).

Nabídka: Hraje sólově i s kapelou na oslavách a rautech, v kavárnách a restauracích, ale i na festivalech, v klubech a koncertních sálech. V případě kapely je možné sestavit libovolné nástrojové obsazení. Cena dle dohody.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CRK1mx8BpZg

https://www.youtube.com/watch?v=OlPuBWCfb6M

https://www.youtube.com/watch?v=GGbu_mWgsTA

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem