DamageDeath (Old Town Rock) - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DamageDeath (Old Town Rock) Staré Město pod Sněžníkem

Playlist je prázdný :(

Fanoušek DamageDeath (Old Town Rock) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Takže pánové a dámy, OLD TOWN ROCK VOL. 4 je nachystaný. Vystoupí následující kapely: DUKLA VOZOVNA, B-NICCOL, ZATREST, BRICANYL TURBUHALER, DE TIEMPO PESTE, EX-LEX, KOBLÍŽCI. NA VŠECHNY SE MOC VE sTARÁKU TĚŠÍME A DOUFÁME, ŽE PŘIJEDETE V HOJNÉM POČTU.

plakát OTR4    

OLD TOWN ROCK VOL. 4 SE AKTIVNĚ CHYSTÁ. JSOU DOMLUVENÉ KAPELY: DUKLA VOZOVNA, ZATREST, BRICANYL TURBUHALER, REAKCE NA ZMĚNU, KOBLÍŽCI. V JEDNÁNÍ JSOU RED INSECT A EX-LEX. JE URČITĚ NA CO SE TĚŠIT.

OLD TOWN ROCK je nezávislý benefiční koncert, který probíhá v kulturním domě ve Starém Městě pod Sněžníkem. Má za sebou už třetí ročník. Zatím zde odehráli kapely: BRICANYL TURBUHALER, PROPAGANJA, ČASU DOST, CRITICAL MADNESS, CARNIVORA, THE FIALKY, BED SORES, KOMPLIKACE, PROCES4, FALL INTO MISERY, ORANŽOVEJ VYKŘIČNÍK. 

TOTO JE SILVIEEEEE, NAŠE FLORBALISTKA, KTERÁ NÁM S KONCERTEM POMÁHÁ!!!!

 

 

Tak Old Town Rock vol. 3 se blíží, ale není úplně jisté, jestli vůbec bude, protože nastávají problémy s prachama. Ale to nevadí, uděláme vše pro to, aby trojka byla v řádném termínu, to jest 18.4.2009 Předběžně by na 100% hrály Bricanyl Turbuhaler, Bed Sores, Oranžovej vykřičník, Proces4, Komplikace. Uvidíme, brzy dáme vědět jinak přesné informace budou na webu.  

Zdarec lidi. Jmenuji se Josef Bechr a učím na základce ve Starém Městě pod Sněžníkem. Taky tu jednou za půl roku pořádám koncert OLD TOWN ROCK. Teď 18. 10. 2008 bude dvojka s brutal kapelama, tak určitě všichni přijeďte. vice na www.oldtownrock.wgz.cz

Kontakty a odkazy