Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

CZECH METAL SUPPORT

Playlist je prázdný :(

Fanoušek CZECH METAL SUPPORT si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

"Czech metal support je organizace", která vznikla za účelem podpory českých metalových kapel. Tato činnost půjde zpočátku cestou dalšího zviditelňování těchto kapel na internetu a podporou jejich koncertní činnosti. Pozdější ambice směřují k většímu prosazování českých metalových kapel v domácím prostředí, popř. v zahraničí. Zda je možné tyto cíle a sny naplnit, záleží na vzájemné spolupráci kapel s námi i mezi sebou vzájemně. Obracíme se tímto na kapely, které by se chtěly zapojit a mají perspektivy, které bychom vzájemně mohli naplnit. Tato organizace je tedy zatím úplně v plenkách a právě na zájmu českých metalových kapel závisí její úspěch. A úspěch vaší kapely na oplátku možná podpoří "Czech metal support" .Těšíme se na vaše otázky !!!! Metal Forever!

 

"Czech metal support" is an organization, which was established to support czech metal bands. At the beginning this activity will follow the way of further promotion of these bands on the internet a of their concert's support as well. The future goals of CMS are about to promote czech metal bands in their country and, when things will go well, also abroad. These goals and dreams could be fulfilled, when the cooperation between CMS and bands and also the bands among each others will go well. So CMS is looking for those bands, that would like to join us, have their ambitions and dreams. These dreams could come true, when CMS and bands will work together. CMS is still only a baby and its success depends now mainly on the interest from czech metal bands site. And also YOUR BAND could be succesfull with the help from CMS. We're awaiting your guestions and looking fotward to them. Metal Forever!!!

 

 

Připojte se k nám na Facebook a na Bandzone.cz! Podpořte český metal!!! Vítáme zde kapely, které mají na FB a BZ své profily a také fanoušky metalisty, kteří si myslí, že český metal by měl mít do budoucna více prostoru. Pište nám své připomínky a dotazy. Budeme za ně rádi. Follow "Czech metal support" on Facebook and Bandzone.cz. Are you the metal band from the Czech Republic or true fan of the czech metal music, do you have your profile on FB or BZ.cz so join us and support the czech metal with " Czech Metal Support"! Awating your notes and guestions!!!

Kontakty a odkazy