Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Criz Bernat 32 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Criz Bernat si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Emo, jak to opravdu je

V této úvaze bych se rád pozastavil nad problematickou problematikou EMO music.

Vznikla v roce 2004 na MTV a je představována kapelami jako the Underoath, Atreyu, My Chemical Romance, Simple Plan, Amanda Woodward, Jimmy Eat World, Panic at the Disco, Fall Out boy, the Used, Aiden, Tokio Hotel, From Autumn to Ashes, Funeral for a Friend, Boy Sets Fire, Taking Back Sundy, Billy Talent, Lostprophets, Envy, 30 Seconds to Mars a jinačí.

Respektivně si myslím že prapravděpodobně Emo styl hudby je velice emocionálně procítěný. To znamená, že se tam hodně střídají rytmy a tempa, dá se říct proto, že to vyjadřuje měnící se pocity. Žánrově můžeme emo přiřadit k punk-rocku. Songy jsou dlouhé a táhlé, objeví se tam vokální zpěv, lehký šepot, štěkavý řev, pláč nebo třeba vzlykání. Texty písniček jsou většinou o osobních problémech a pocitech - neštěstí, lásce, přátelství, smrti, nemocech, beznaději, zradě, zbytečné rivalitě mezi kapelami a vzájemné nesnášenlivosti, když si přitom můžeme koncerty bezvadně užít a být všichni kamarádi a bratři ve scéně.

Youtube Video uJTFVM2A27cYoutube Video uJTFVM2A27c

Vidičkujete jak jsou lidi smutný když netaháme za jeden provaz. Protože jak mi vždycky říkal táta, Kryštofe, jednou pochopíš, že svět jsou hlavně zelené a černohnědé barvy. A byla to krásná slova, protože EMO styl je pro lidi kteří nejsou žádní pozéři. Jako motor bych uvedl:

"Smějete se nám že jsme jiní? My se smějeme Vám, protože jste stejní!"

Emo kids jsou totiž velmi citlivé a individualistické, nesnesou aby vypadali jako masa všech těch nudných metaláků a pozérů, co kazí bratrství scény, a jsou velmi jedinečné. Jsou tak jiné, že když vedle sebe vidíte dvě emokids, ani by jste nerozpoznaly, že obě patří ke stejnému proudu EMO kids. Své přirozené a autentické city dávají najevo líčením a teováním a nestydí se brečet.

Tolik k EMOKIDS a EMOSCÉNĚ, závěrem bych dodal vědecké dělení na které jsem já přišel:

Vnější Emokids se vyznačují pouze oblečením, nepravým tetováním a nepravými emocemi, poslouchají nepravé kapely a vůbec, přiživují se na opravdových Emokids.

Vnitřní Emokids mají opravdové city, jejich tetování znamená opravdový individuální prožitek, stejně jako jejich líčení. Velice trpí, a proto moc nechodí na ulici a se světem komunikují pouze prstřednictvím médií.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pirates of the Pubs

AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Pokud se ti zalíbí, budeme rádi za Tvoji přízeň a těšit se na nás můžeš třeba 9.3. v pražském Rock Caféčku s kapelou Greenland Whalefishers nebo 17.3. u nás v Budějcích na největším svátku nás alkoholiků St.Patrick's Day .. Slainte a vítr do plachet !!! :)

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 6

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
720
Profil registrován
28.8.2009