Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cocesh Muž / Chvalburg

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Cocesh si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rozdělení metalu - mě pobavilo :)))

Power metal (Dragonforce, Blind guardian, Rhapsody): Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal (Slayer, Testament, Sodom): Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.

Heavy metal (AC/DC, Megadeth, Judas Priest): Metalista přijede na Harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.

Folk metal (Skyclad, Empyrium, Elvenking): Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů. Drak z všeho toho zpívání a tancování usne. Pak všichni odjedou... bez princezny.

Viking metal (Bathory, Doomsword, Enslaved): Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal (Morbid Angel, Entombed, In Flames): Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal (Dark Funeral, Dimmu Borgir, Moonblood): Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku a vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal (Autopsy, Exhumed, Cannibal Corpse): Metalista přijede, zabije draka, rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji.
Potom ji znovu ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.

Doom metal (Paradise Lost, My Dying Bride, While Heaven Wept): Metalista přijede a spatří, jak je drak obrovský. Pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu...

Progressive metal (Dream Theater, Stratovarius, Spiral Architect):
Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minut dlouhé sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice a zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy metalistu.

Glam metal (Cinderella, Twisted Sister, Ratt): Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev, a nechá ho projít dovnitř. Poté, co metalista vejde do hradu, ukradne princezně make-up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu-metal (KoRn, Limp Bizkit, Linkin Park): Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho pytlovité oblečení chytne plamenem.

Agro metal (Kabát, Argema): Metalista dorazí na fichtlovi, draka ožere, poblije, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Nekro

Ave!

Jakožto fanouška tvrdé hudby bych tě rád pozval k obhlédnutí našeho profilu - http://bandzone.cz/dysangelium - Zanecháš-li koment, budeme jen rádi :)

Ať se daří!

Za Dysangelium zdraví Nekro!

Zobrazit všechny názory