Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Charlie Greenberg Muž, 31 let / Arvelian

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Charlie Greenberg si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

2012

1. Chystám desku s názvem Far Beyond the Horizon (Daleko za Horizontem), která by se (věřím) dočká svého vydání v červnu letošního roku. Bude na ní 5-10 písní, zpívat budou různí zpěváci a zpěvačky a hudebně se budeme pohybovat na kánoe ve vodách rocku..

 

2. Pohádka - napsal jsem další knihu, ale už loni v létě. Však ke své dálce a obsahu jsem se rozhodl vytvořit ve své galerii nový formát a to sice AudioKnihu. S pomocí přítele Steve Bendera jsme nahráli pohádku O Perlovém Kameni. Celé jsem to načetl sám, jako takovou první vlaštovku toho, čemu bych se nyní rád věnoval. Hudbu jsme se Stevem dělali živě a většinou na první pokus. Posuďte sami, jak to dopadlo? :) (viz níže youtube okénko)

 

3. Takovýchto AudioKnih chystám do budoucna více. Žánrově fantasy, stylově dobrodružně. Kdyby se někdo z Vás cítil na čtení některé z postav, dejte vědět. Hledám mužské hlasy ve věku od 18 do 30 let a totéž holky. 

 

4. Co se tvorby týče, tak to se ještě všechno uvidí. Kdo ví, ktřeba bych si i někde s někým zase zahrál v kapele.. To se všechno uvidí (kdyby náhodou, dejte vědět ;-) )

 

Youtube Video LL8WMJaMyR0Youtube Video LL8WMJaMyR0

 

Charlie Greenberg

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Animé

Ahoj!

Coby našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EP! Když budeš mít minutu času, navštiv náš profil.

Dík a měj se!

Zobrazit všechny názory