Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Carlíto13 35 let / Plzeň

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Carlíto13 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

PŘEKVAPIVÉ

Můj m ilý blogýčku,

dlouho jsem tě zanedbával, jelikož jsem neměl důvod tě rozvíjet, i nadále tato skutečnost trvá a vlastně existuješ jen proto abych mohl mýt a udržovat svoji existenci na BZ pro aktuální profil kapely. Co se dá dělat, no snad jen to, že když už tě teda mám, tak sem občas napíšu něco a ... no prostě něco. Takže ... Matyáš má nový zub, já jsem včera zase o jeden přišel a životstojí stále ... je skvělý :)

Čtvrteční devátá v pohodě

Čtvrteční devátá v Pohodě

S názvem Čtvrteční devátá v Pohodě začíná v Plzni nový pořad jehož smyslem je představit a přiblížit divákům plzeňské osobnosti z různých druhů a oborů umění. Pořad se uskuteční vždy jednou za čtrnáct dnů ve čtvrtek v restauraci Pohoda a jeho začátek je odbitý devátou hodinou večerní. Bylibychom rádi aby si mohl přijít vychutnat náš pořad opravdu každý a proto je večer pořádán bez vstupu. Postupem času bychom chtěli docíli toho, aby do pořadu přišel vždy jeden umělec mladší a umělec nebo osoba starších zkušeností, která na poli kulturního vyžití působí již řadu let. Celý večer by se měl odehrávat v poklidném duchu spíše rozímání, vzpomínek a příjemného potlachu o životě, umění a o čem nás napadne. Herec něco přečte, zahraje, zazpívá, muzikant zajammuje, představí svoje skladby, literát přednese, přečte svoji autorskou tvorbu nebo poví něco o literatuře a tak dále. Na každého hosta je vymezen časový horizont minimálně 3O minut včetně přednesu- vystoupení a poklábosení si u čaje, piva nebo dobré kávy.

Přijďte se tedy s námi pobavit, posedět a strávit několik příjemných minut se zajímavou plzeňskou osobností začínáme ve čtvrtek 3.12.2009.

Celým večerem provádí Tomáš Hippy Hou Hegner a Karel Pánek