Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

beny.pavlik 23 let / Praha 2

Profilový obrázek beny.pavlik

Playlist je prázdný :(

Fanoušek beny.pavlik si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Out Of Control

 

Out Of Control je skupina z Prešova, která má kořeny ve vesničce Kuková. Se svojím současným názvem funguje od roku 2006. Zakladajícími členy kapely jsou Dušan Havrilla (kytara, zpěv), Jany Chanas (kytara), Slavči Sabol (bicí) a Andy Čorba (basa). Aktuální sestavu však tvoří Dušan Havrilla - zpěv, kytara, Jany Chanas - kytara, Vlado Gál - Basová kytara, Jany Pastirčák - klávesy.
inklinují hudebním stylem k britrockové hudbě. Kapela má za sebou množství koncertů odehraných po celém Slovensku. Skupina také hrála v Anglii a koncem roku 2006 vyhrála prešovskou hudební soutěž Liverpool, tato skutečnost jim pomohla při nahrávaní prvního singlu "Trees grow deeper".
Nedávno dokončili nahrávání demoalbumu "Stromy rastú do hĺbky", ve studiu Perina. Kapela ve své tvorbě slučuje kvalitní hudbu s texty inspirovanými vlastními životy, ve kterých na prvním místě stojí Bůh. Právě to se odráží v jejich tvorbě a přístupu k hudbě. No a co tyto mládence čeká, to s napětím sledujeme a nechceme si to nechat ujít.

 

Youtube Video ybz8H8okH2EYoutube Video ybz8H8okH2E

Zobrazit všechny články »

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
204
Profil registrován
2.12.2009