Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BeheritDémogorgon

Profilový obrázek BeheritDémogorgon

Playlist je prázdný :(

Fanoušek BeheritDémogorgon si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední názory

Nothgard

Ahoj,

Tvá oblíbená kapela a další se na konci března objeví na PAGAN/FOLK METALOVÉ akci a to hned třikrát po ČR v rámci DAWN OF HEATHEN WARRIORS Tour 2012. Kapely NOTHGARD, PANYCHIDA, AKTARUM, ODRAEDIR a PRAROD spolu stanou na jednom pódiu v Plzni v klubu WATT, v Praze v klubu EXIT-US a v brněnské MELODCE v tomto pořadí 22., 23. a 24. BŘEZNA. První kapela začíná hrát v 18:30. Už teď jsou k dispozici VSTUPENKY na tuto akci na barech zmíněných klubů za PŘEDPRODEJNÍ CENU 180 Kč, v den koncertu pak bude lístek za 230 Kč. Množství lístků je omezené, proto neváhej, včasné zajištění je výhodou piva a půl ;-)
Vzhledem k tomu, že touto akcí oslavujeme pohanství, nebude chybět ani medovina. PRVNÍCH 50 PŘÍCHOZÍCH DOSTANE na uvítanou PANÁKA MEDOVINY slovenské firmy Apimed, jež se stala partnerem akce.
Informace sleduj na stránce http://bandzone.cz/fan/dohw , kde se dozvíš všechno užitečné. Pro bližší dotazy zde můžeš nechat komentář nebo napiš mail na dohw@email.cz .

Měj se a na viděnou

Dom/Nothgard

Panychida

„Ahoj, jsme rádi, že jsi našim fanouškem, pak se ti určitě líbí naše muzika. V tom případě máme pro tebe dobrou zprávu, příští měsíc nám v Pařátu vyjde nové EP s délkou plnohodnotného CD za pouhých 99 Kč včetně časopisu, tak budeme rádi, když nás podpoříš. CD si již nyní můžeš předobjednat na našem mailu panychida.info@seznam.cz. Zároveň chystáme i novou sadu merchandise. Kompletní informace na www.panychida.com. Zde na profilu si již nyní můžeš poslechnout zvukové ukázky všech skladeb a také jednu skladbu komplet. KŘEST 23.12.2011 V PARLAMENTU v Kollárově v PLZNI za účasti STÍNY PLAMENŮ, THE WITCH, WORX. “

Amortez

Ahoj, jakožto našeho fanouška, by tě mohly zajímat novinky, které se u nás po dvou letech rozpadu udály. Mrkni na náš profil.

Zdraví tě
AMORTEZ

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 3

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
304
Profil registrován
27.4.2008