banito - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

banito 113 let / haha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek banito si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

bandzone budoucnosti (pozitivní vize)

Starý Myspace ukázal, že to jde - vytvořit takový server, který dává prostor pro vlastní invenci a charakter, kdy každá jednotlivá stránka má (může mít) osobitý ráz. Tím více mrzí, že jak nový MS, tak tady BZ se vydali opačným směrem... Hudba je s výtvarnem velmi propojená. Ne každou hudbu lze prezentovat v záplavě reklam a ve "trendy" prostředí. Proto věřím, že mnohé kapely i fanoušci si začnou přát takový bandzone, kde můžou uplatnit nejen svá data, ale také svou fantazii. Uniformita se hodí jen těm nejméně tvořivým. 

Masivní inspirace FB, která rdousí i nový MS, není, myslím, zde vůbec na místě. FB je pro všechny, bez rozdílu zájmů a pohledu na svět. Bandzone je pro kapely. Věřím, že kvůli jejich schopnostem.  

Nakonec i samotní tvůrci a správci Bandzone by se mohli pokusit o originalitu. Nepoddávat se lacině trendům,  neopakovat cizí chyby a rozvíjet vlastní kvality.

Pěkný rok všem!

b