Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Antonín Brumlich Muž, 30 let / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Antonín Brumlich si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Pan božský

Ten jediný

Pana božského má každá žena jen JEDNOHO. Všichni ostatní muži už jsou jen méně či více špatné kopie. Když prošvihneš nebo ztratíš svého Pana božského, budeš už do konce života žít, šukat, mít děti s kopiemi. Když ženy přijdou o Pana božského, snaží se ho nahradit buď jeho co nejpodobnější kopií nebo naopak jeho co největším opozitem.Logicky je obě cesty ničí a dostávají do sraček. Každá žena moc dobře pozná okamžik nárazu na Pana božského. A zároveň i při tom totálním vnitřím i vnějším rozesrání na kapky je s ním žena tak nějak zvláštně klidná, vyrovnaná, bezpečná. Pan božský je totiž od tvého narození tvou součástí a pohříchu ty jsi naopak součástí jeho.

Pojí vás nerozlučné pouto dané přírodou, ať už jste kdekoliv a s kýmkoliv. Ovšem – i pro Pana božského je nakonec v jeho životě a měřítcích jen JEDNA ta NEJ, a všechny ostatní jsou méně či více špatné kopie.

Když žena posere vztah se svým Panem božským a on ji navždy zavrhne, život ženy prakticky skončil, už je jako žena navždy mrtvá.
Bez svého Pana božského bude vždycky sama, opuštěná, nenaplněná, neuspokojená, nespokojená, nešťastná...
Tuhle krutou, brutální pravdu žena zpravidla nepochopí v nácti, ani v pětadvaceti, ale někdy po třicítce.

Překlad do němčiny:

Mr. Göttliche, jede Frau von nur einem. Alle anderen Männer sind nur die mehr oder weniger schlechte Kopien. Wenn prošvihneš oder verlieren ihren Herrn göttlich, Sie haben bis zum Ende des Lebens zu leben, fuck, haben Kinder mit Kopien. Wenn Frauen ihre Pan göttlichen verlieren, versuchen sie es mit entweder die nächst mögliche Kopie zu ersetzen oder umgekehrt seine größte opozitem.Logicky ist in beide Richtungen zu zerstören und sich in Scheiße. er kennt jede Frau nur zu gut, den Moment der Auswirkungen auf die göttliche Pana.
Und zur gleichen Zeit während der all-out der Innen-und Außen rozesrání mit ihm, die Frau zu fallen seltsam ruhig, heiter und sicher. Herr göttlich ist wegen deiner Geburt deinen Teil leider bist du Teil seiner umgekehrt.
Verknüpfte Sie unauflösliche Bindung, dass die Natur, wo immer Sie sind und wer auch immer. Aber - und für Gott Pan schließlich in seinem Leben ist, und nur einmal die Waage ihn, und alle anderen sind mehr oder weniger schlechte Kopien.
Wenn eine Frau Beziehung mit meinem Herrn göttlichen fickt, und er lehnt sie für immer, das Leben, praktisch fertig, er ist wie eine Frau für immer tot.
Ohne sein Herr Gott wird immer allein, einsam, unerfüllt, unzufrieden, unglücklich, unglücklich sein ...
Diese grausame, brutale Wahrheit eine Frau im Allgemeinen verstehen, die zwölf oder fünfundzwanzig, aber manchmal dreißig.

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Franta Ochotný


Bez profilu

Bež se léčit. Plodíš nesmysly, kterým věříš jen ty.

Antonín Brumlich

Nevíte, o čem mluvíte dámy. Poloviční veganství je jedinou cestou k spokojenému životu, mám ozkoušené. Nejprve zkuste přejít na poloviční veganství a až potom soudit, děkuji a přeji krásný den! :)

Verenek


Bez profilu

Nechceš si už konečně uvědomit, že si absolutně nepochopil význam slova veganství a že poloviční vegan prostě neexistuje. To že OBČAS nejíš maso nemá z veganstvím absolutně nic společného. Akorát těmito stupidními názory házíš klacky pod nohy opravdovým veganům.

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 8

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 682
Profil registrován
16.10.2016