Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

anio Muž / Choceň

Profilový obrázek anio

Playlist je prázdný :(

Fanoušek anio si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední názory

Kristýna Klejdusová

Ahoj, mockrát moc děkuji za krásný komentář :) ani nevíš, jakou mi udělal radost :) Pracuji na nových písničkách, tak snad brzy nějaké nové výtvory přibudou :) Měj se a směj se:))
P.S.: Tvůj projekt má mou velkou podporu:)) K.

anio

Díky za obsáhlou recenzi a povzbuzení Míro.Budeme se snažit udržet laťku. :)

Míra Vondrák

Ve středu 19.12.2012 jsem navštívil kavárnu Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou,kde vystupovali: Exis (kytara) a Anio (kytara,zpěv)
Jelikož se jednalo o Váš první společný koncert a Vaše spolupráce trvá krátce je logické,že většinu Vašeho koncertního setu tvořila převzatá tvorba,která byla prokládaná instrumentálkami od Exis (ŠTĚSTÍ TROCHA,DO NEBE a jedné nové skladby!)
Došlo též i na jednu společnou autorskou skladbu,která Vám ze společně odehraných sedla nejlépe,zpěv v ní byl velice přirozený a uvolněný.
Koncert měl takový úspěch,že si diváci vynutili přídavek,který obstarala Exis v podobě perfekně zvládnuté skladby NEZADRŽITELNÝ PŘÍCHOD SVĚTLA.
Patří Vám veliký dík za to,že jste koncert pojali jako charitativní a výtěžek věnovali psímu útulku v Lukavici.
Myslím si,že to byla úctyhodná premiéra,na kterou můžete být plným právem hrdí.
Zbývá už jen vyčkat co přinese projekt THE MAPS,hlavně v autosrké tvorbě.Přeju Vám hodně štěstí a tvůrčí energie - Míra.

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 3

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
655
Profil registrován
11.9.2012