Angel Meč - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Angel Meč Muž, 32 let / Teplice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Angel Meč si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Je to v píči

Život neni vánek ani nikdy nebyl sraží mě dál ale já stojim a bojuji zato co miluji , sem v píči nemám práci ale nikdy se nevzdávám protože vim že přijde ta smetanka kterou budu mít u s vého života ukážu všem že nejsem srab , nikdy ne nezdám toho co mě motivuje jeto posilka kde se cítím doma kde mě lidé aspon pozdraví a koukaj namě že pořád nasobě makám i když viděj že v sobě mám tu bolest i kdyxž sem slabí tak to mám v hlavě dál nejsem srab abych utíkál od nečeho co mě strach nešdá nejsem ten co chodí lidem do zatku a šeptá jim zavistiví keci mluvím v ždycky tu pravdu řeknu svoje názory a když se ti to nelibí at ti život prdelů nakope jet o tak, Zbandou kokotu mě v posilce hejtují že nic nedokážu ste banda ubohych sráču nejsdem ten kdo se vzdá nikdy to  nevzdám ste parta ubohych pozeru co jen ramena hazí  ego si masirují .

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Leena

Krásné dobré odpoledne,

velice ráda bych Tě pozvala na stránku naší kapely Emerald Shine, hrající symphonic/folk metal s použitím nástrojů jako harfa, flétna a nově housle.
http://bandzone.cz/emeraldshine
Nedávno jsme zveřejnili první dvě demopísně, třeba se zalíbí. Poslechem a případným komentářem budeme moc potěšeni!

Díky za pozornost. Přeji příjemný poslech! :-)
Leena

Zobrazit všechny názory