Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Endrů Muž, 27 let / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Endrů si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

BENEFIČNÍ KONCERT PRO ZVÍŘATA V NOUZI vol. 3

Upraveno:

plakát

Jelikož se předchozí ročníky vydařily, byl to pro nás impuls v této akci pokračovat i nadále. Snad se vám seznam vystupujících líbí a dorazíte podpořit plzeňský útulek. Budeme rádi za jakékoliv šíření a podporu. 

Po roce jsme se opět rozhodli uspořádat v Divadle Pod Lampou benefiční koncert, jehož výtěžek poputuje do plzeňského útulku pro zvířata v nouzi. Poslední dva ročníky nás přesvědčily o tom, že podobné akce mají na západě Čech smysl. 

Největší dík ovšem patří všem vystupujícím, našim partnerům a v neposlední řadě hlavně samotným návštěvníkům. Bez jejich účasti bychom nevybrali ani korunu.

 

Line-up:

♦ ISUA - pop-rock, Plzeň 
http://bandzone.cz/isua

♦ BLACK LION - Kuba & Vegy, Praha
https://www.facebook.com/blacklioncz

♦ MYDY RABYCAD - electro-swing, Praha
http://bandzone.cz/mydyrabycad

♦ 100°C - trash-pop, Mariánské Lázně
http://bandzone.cz/100c

Afterparty se bude konat tradičně v nechvalně proslulém podniku Jekyll&Hyde za podpory další oblíbené plzeňské destinace - Jazz Rock Dominik Café. 

Vstupné je 150 Kč je možné zakoupit na místě nebo v předprodeji skrz Plzeňskou vstupenku. Vzhledem k benefiční povaze, je možné přispět více.

AKCE JE NEKUŘÁCKÁ
KOUŘENÍ POVOLENO NA HORNÍM BARU NEBO VENKU.

Děkujeme za pochopení a podporu.

Mediální partneři:
ROCK&POP, iREPORT, Plzeňský deník, Reprák, Rádio BOMBA , Creative Block, Showpoint CZ, StudentPoint , Televize Plzeňská 1

Partneři:
Luminex - Váš specialista na osvětlení, Jekyll & Hyde , JAZZ ROCK Dominik CAFE , Neiro s.r.o., CellCo s.r.o., Elektro Kulhánek, Abstrakt

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory