Alternativní vánice - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alternativní vánice 10 let / Litvínov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Alternativní vánice si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

ALTERNATITVNÍ VÁNICE 2011

ALTERNATIVNÍ VÁNICE 2011 

Alternativní vánice 2010, akce, kde se setkává několik druhů umění a subkultur, multi-žánrový večírek, kterým chceme nabídnout alternativu k právě probíhajícímu „slavení vánočních svátků“. Pojďme se pobavit kulturou, uměním a tvorbou „nás pro nás“.

SOBOTA 25.12. 2010 Galerie revoltaas 

START V 17°° HODIN A VSTUP ZDARMA

VÝSTAVA


SOUTĚŽ

 

AUTORSKÝ PŘEDNES


 

MUZIKA - PARTY


SBÍRKA PRO POTŘEBNÉ


(

v)


DPK (death metal, Litvínov)

 

Město plné sněhuláků - soutěž

WANTED SNĚHULÁK

Soutěž o nejoriginálnějšího sněhuláka!

Do soutěže se může přihlásit každý a to tak, že postaví sněhuláka a jeho fotografii (případně odkaz na její umístění) zašle na e-mail: revolta.ras@gmail.com

Soutěž probíhá od „prvního sněhu“ a fotografii lze zaslat (a tím se přihlásit) do 20.12.2010 do 23:00 - Fotografie budou zveřejněny na webu Revolta a.s. (nebo bude na foto-galerii na těchto stránkách umístěn odkaz) a bude k nim přidána možnost hlasování. Hlasování bude ukončeno 22.12.2010 ve 23:00 a tři nejlépe hodnocené fotografie budou vystaveny v Klubu Ponorka na akci Punkové vánočky 25.12.2010, kde o vítězi rozhodnou návštěvníci akce.

- Autoři vítězných fotografií obdrží hodnotné ceny věnované kapelou Apple Juice a neznámým dárcem.

- Jde o zábavu, takže prosíme, abyste do soutěže posílali výhradně vaše práce a ne fotografie stažené někde na internetu (tyto fotografie by v případě odhalení byly ze soutěže vyřazeny).