La Dolce Vita* - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

La Dolce Vita* Žena, 29 let / Obydlená zatáčka

Playlist je prázdný :(

Fanoušek La Dolce Vita* si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

!@#$%^&*()_+{}:"|<>?Někdy si z ničeho nic zpívám nahlas a děsně falešně. (Ale to dělají všichni, ne?)
Většinu dne poslouchám muziku. A každý pěkný večer zkouknu film.
Ráda plavu a je to jediný sport, co dělám jakž takž pravidelně. Kdyby bylo po mém klidně bych žila jenom o pizze a víně.
Mám spoustu oblíbených songů, ale nikdy si nepamatuji jejich název.
Když usínám, tak se mi často zdá sen o tom, na co myslím před spaním. Mám ráda svůj styl, kabelky - tašky a obchody se zbytečnostmi.

Miluju, když příjdu sama od sebe na princip nějaké chemické rovnice. (Ne, nejsem šprt!)
Strašně rychle se pro něco/někoho nadchnu a pak mě omrzí. Na lidi se dokážu zlobit tak 10 min, pak to přejde a hned bych se smála. Jsem splachovací.
Mám ráda lidi, co mě umí rozesmát. Štvou mě lidi, co mají problémy sami se sebou, a vybíjejí si svoje komplexy na ostatních.
Hodně lidí už mi řeklo, že se chovám jako chlap. Jsem citlivka, ale lidi si myslí opak.
Mám ráda francouzské komedie.
Myslím si, že vztah nemůže vyjít, pokud  máte tajnosti a nemluvíte o všem bez ostychu.
Chci se živit prospěšnou prací, prací takovou kde můžu pomoci lidem, proto mířím směr zdravotnictví. Jsem nejlenivější osoba kterou znám, hh. Bez kávy ani ránu!

Youtube Video Y3Sx-Rj8oV4Youtube Video Y3Sx-Rj8oV4

A tady je něco, co mě dokáže uklidnit.

°Pátek třináctého & obnovení "mého" repertoáru°


Arcitic Monkeys. Beatles. Coldplay. E2. Franz Ferdinand. Fort Minor. Gorillaz. Guano Apes. Christina Aguilera. Iva Fruhlingova. Jaromír Nohavica. Jem. Kasabian. Killers. KoRn. Kosheen. Kryštof. Marilyn Manson. Metallica. Moby. Linkin Park. Oasis. Pio Squad. REM. Support lesbiens. System of a Down. The Kooks. The Strokes. Vypsaná fixa. Wich.

Poslouchám to co má pro mě smysl, rytmus, vzpomínku. Poslouchám to co mi poušetěli do kolébky jako maličké (metal), to k čemu mě přivedli kamarádi na školách (rock, dnb). Hudbu která mi připomíná moje milované lidi (rap), akce (indie), zážitky.