Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

akzeret 30 let / Kostelec nad Orlicí

Profilový obrázek akzeret

Playlist je prázdný :(

Fanoušek akzeret si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední názory

Dysangelium

Ahoj jakož to fanouškovi kapely Sabathory jejíž jsem byl členem ti chci zdělit že společně s kytaristou z kapely Klan jsme dali dohromady novou partičku Dysangelium a 20.10.2012 v klubu Ponorka PCE společně s Hypnos,Euthanasie a Human Scum symbolicky pocákáme naší první placku . Ukázky k poslechu jíž teď na http://bandzone.cz/dysangelium pokud možno ohodnoť výsledek naší práce. Ať se ti daří Ctibor Dysangelium.

Nepik

Ahoj Akzeret,

rád bych tě pozval na koncert, který organizujeme 27. října 2010 v královéhradeckém klubu La Putika. Vystoupí špičky české metalové scény - SMASHED FACE (death/deathcore), DUOBETIC HOMUNKULUS (progresivní death) a DRACO HYPNALIS (death/black). Jako předskokani se představí MORDOTUA (experimetal).

Protože je další den státní svátek, bude možné jej oslavit rumem za akční cenu 20 Kč. Kdo navíc přijde podpořit strojaře DUOBETIC HOMUNKULUS v montérkách, bude mít po celý večer slivovici za 15 Kč.

Koncert bude končit tak, aby se daly s rezervou stihnout spoje do okolních měst. Více informací najdeš na našem profilu: http://bandzone.cz/mordotua

Měj se,


Nepik

Zobrazit všechny názory