6wild6child6 - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

6wild6child6 Žena, 29 let / Kca

Playlist je prázdný :(

Fanoušek 6wild6child6 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Pagan BM vs. Black M

http://www.youtube.com/watch?v=kFqsd19W-RA

http://www.youtube.com/watch?v=mW_3L7jj3O4&feature=related

 

 

Metal

 

Power metal

Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ni miluje v kouzelném lese.

Thrash metal

Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.

Heavy metal

Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.

Folk metal

Metalista přijede s přáteli, drak usne (ze všeho toho tancovaní). Pak všichni odjedou.....bez princezny.

Viking metal

Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal

Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal

Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než jí zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal

Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou,

spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.

Doom metal

Metalista přijede, spatří, jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal


Metalista přijede s kytarou a zahraje 26ti minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat

Heavy metalistu.

Glam metal

Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Metalista poté ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu metal

Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal

Draka vožerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnůj.

Atmospheric metal

Ještě dřív, než se k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání nástrojů.

Speed metal

Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.

Industrial metal

Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Symphonic metal

Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal

Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.

Troll metal

Na hrad zaútočí banda polonahých krvelačných nestvůr s obrovskými zuby, princeznu umlátí kameny a klacky a zasyrova ji sežerou. Draka nechají napokoji, protože není křesťan.

Bi metal

Přijde, vymění bimetalový pásek a zprovozní průtokový ohřívač vody. Princezny ani draka si nevšímá.

Mittal metal

Mittal přiletí soukromým tryskáčem, restrukturalizuje polozřícený hrad, do jeho vedení dosadí odborníky na metal z Indie, zahájí výrobu a draka zruinuje dumpingovými cenami. Z princezny udělá sekretářku ředitele oddělení Public Relations.

Agro Metal

Metalista přijede na fichtlu (cestou z pole), draka přemůže vidlemi. Ošuká princeznu, odveze jí domů a má s ní tři hloupé děti