Fake It - O kapele | Bandzone.cz

Fake It hardcore-crossover / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Arytmia EP Lizpichposhanu 2012
  Nezařazeno
 • Wanted Way EP Lizpichposhanu 2012
  Nezařazeno
 • System Of a Up EP Lizpichposhanu 2012
  Nezařazeno
 • Robeeroffka EP Lizpichposhanu 2012
  Nezařazeno
 • Asshole EP Lizpichposhnau 2012
  Nezařazeno
 • Jednička... (One) DEMO 2010/11
  Nezařazeno
 • Ressurection DEMO 2010/11
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Kontrabas, Mandolína, Citera, Cimbál, Harfa, Balalajka, Ukulele, Baskytara, Banjo

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Chcete-li nás někam zaškatulkovat, tak to zaprvé v žádnym případě nedělejte.

 Pokud to ale nejde vydržet a třeba hrozí nějaká globální katastrofa když Fake it nebude mít škatulku, pojmenujte nás třeba Hard Core, Crossover, Thrash, Rock, atd. ..... Protože bychom se však přes spoustu těhle nicneříkajících kravin nikam nedostali, budeme tomu říkat

´BRUTALissimus_ MISH_ MASH žabí porno anál bomby x16 vole´

Protože jsme banda hrozně milejch kluků, pro případný pokec a zjištění velikosti Bobasovo trenclí je tu mejlík Fakeit@email.cz nebo FACEBOOK !!

They tryed to kill the metall.. but they failed as they were smashed to the ground ;)

Fake It

Bio a historie

Tak tahle banda vznikla postupnou (ale přirozen(í)ou :) mutací z kapely Stream X která byla prostě tak magnificentní, že jen její existence ohrožovala současné velikány světové muziky. Dokonce hrozilo že budou Beatles kvůli stream X vymazáni z historie. Byli jsme nuceni, po několika nepovedených atentátech na Bobase, pod tíhou faktů kapelu zrušit..V kalendáři se psal tuším rok 2008

... a to proto, že ostatní členové kapely si museli změnit pohlaví a odstěhovat se do oblasti 51, z původních xichtů kapely zbyl jen nebojácný BoBAss ´pekelný tam-tam´(sem tam tam tam celym jménem, ale nechal se oslovovat zkráceně- pozn.aut)..

... na konferenci o raketové fyzice se Bobass seznámil s Dr.OptiKusem a ti dva začali kout společné plány na ovládnutí vesmíru pomocí tvrdých kytar a dunivých ran kopáku..

..museli ale rozšířit své řady, spojili se s RoBeeRem, Kub_ICEm, Ráďou (a Eltonem Johnem)..

... vytvořili Peklo zvané FAKE IT, vole.. 

.. a děli se kurwa věci!!Dobrý i zlí. Vrcholem všeho bylo tajné natáčeni hry Václava Havla Odcházení!! na které byl zlanařen náš zpěvák Radek aniž by jsme o čemkoli věděli. Trcohu smutný.. Ráďa bohužel pozlátku neodolal a OptiKUS, RoBEER, BoBASS a Kub_IC mu dali požehnání..Psal se tuším červenec 2010. První milník kapely byl tvrdě vytesán do análů kapely!!

.. Mno a máme tady podzim 2010 a tesáme do kapelních Análů znova...(ne nejsme kanálníci, ale kapelní Án máme rádi) KArel by mohl vyprávět, viď Kájo??(((: Po rozjetém konkurzu naskakuje do vlaku, kterému topí pod kotlem buď samotnej Satan, nebo halda nasranejch vos, nebo nebo nebo no??? Ale akcelerace je hutná, nový člen jménem Petr!!!! Je to chlapec šikovná, do našich řad zapad jak namydlenej píst do otvoru a nám nezbývá nic jiného než to do Vás pořadné narvat!!!

.. dlouho se tu nic nedělo co?? Ale přitom se pořád něco děje. Blížíme se k dalšímu milníku. Rok 2011 byl ve znamení koncertování a tvoření nových kusů, kterých přibylo nespočetně. Proto jsme se na začátku roku 2012 řekli že konečně budeme muset vypustit něco dalšího. Proto už od léta dáváme do kupy materiál na první naše EP, které je téměř hotové!! Je ve výrobě stánek i s malým žlutým prodavačem.. Máme spoustu filmového materiálu a ten teď leží ve střižně a čeká na spracování. Podzim se blíží a s ním mohutné koncertování. Sledujte co nového a nic Vám neunikne..