Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Exper!ment sound system acid-rave / Český Brod

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Esejes - silwestr 2013 23 ×
  • Esejes- record from Betlém (winter/spring 2015) 20 ×
  • BAR!CK & WEIFY- houby 7 ×

Novinky

POZITIF PARTY carneval meeting

POZITIF PARTY carneval meeting

6. ročník tradičního karnevalu Experiment soundu!!

Tentokrát jsme tomu dali větší rozměr co se týče hudby těšit se můžete na dvě kapelky z Prahy SOUSEDI a CHAPADLA. Po té klasická bláznivá houpavá kalba v rytmech balkánu/swingu,tekhousu,minimálku a techýnka.

Kapely:

SOUSEDI -Skupiny vznikají z různých důvodů, ale případ počátku dua SoUsedi skutečně není z nejobvyklejších: „SoUsed Karel a SoUsed Martin se poprvé potkali na chodbě domu, ve kterém oba bydlí, zrovna ve chvíli, kdy z bytu SoUseda odvedle unikal plyn“, praví jejich web. Dvojice obsluhuje střídavě kytary, violoncello a elektroniku, bez zajímavosti není, že Karel zároveň funguje v sestavě improvizačních B4 a má za sebou minulost člena svého času celkem populárních skupin SM Lomoz resp. Posmrtné zkušenosti, zatímco Martin je zas k nalezení ve formaci Akline. Duo produkuje přemýšlivou, instrumentální hudbu, elektronicky vrstvenou z akustických zvuků. Vyhýbá se tradičním písničkovým strukturám, hodně se soustřeďuje na nálady a celkové vyznění. Není divu, že si s nimi už zajamoval i respektovaný bubeník Miloš Dvořáček. Přístup obou zúčastněných připomíná výtvarníka, který se nevyhýbá momentu náhody, ale zároveň cílevědomě skládá obraz se zcela zjevně předem daným úmyslem. Znějí jako soundtrack k hodně psychedelickému filmu. Relativně často koncertují, vedle vernisáží už třeba i doprovázeli němý film a objevili se tak i na Letní filmové škole v Uherském Hradišti.
http://bandzone.cz/sousedi?at=news

CHAPADLA-Powertrio, pro které neexistují žánrové hranice. Psychedelie, post-rock, doom, jazz fusion, zvukové experimenty při vonných tyčinkách a gumových medvídcích.
https://www.facebook.com/chapadlamusic/

AFTER PARTY:

balkan/swing l tek-house l minimal l techno

EXPERIMENT SOUND SYSTEM + HOSTÉ 

CSIGA BIGGA

BARICK

VÍŤÁK

Entry: 100 CZK

https://www.lgxex.wz.cz


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
344
Poslechnuto skladeb
72
Profil registrován
27.2.2017