Ethos of Nemesis - Text skladby Intro z alba Abyss Inside | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ethos of Nemesis hardcore-metalcore / Mariánské Lázně / Tachov

„Klip je VENKU!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Text skladby Intro


z alba Abyss Inside

Bojovat neznamená válčit a pokud jsou války lidskou přirozeností (jak mnozí tvrdí), mělo by se s tím něco dělat. 20. století – údajně vrcholný věk lidského vývoje – byl ve znamení válek a utrpení…stejně, jako celá historie. Na rozdíl od minulosti nám ale nyní naši führeři nalhávají, že se věci změnily k lepšímu a lidé se vyvinuli v chápající, demokratickou a svobodnou společnost, která je ovšem nucena k dosažení míru (a k ochraně svého blahobytu) použije jakýchkoli (většinou násilných) prostředků.

Teprve když pochopíte, že jsou lidské dějiny snůškou lží (stojících na glorifikaci masových vrahů, skvělém PR s názvem náboženské nebo nacionální dogma, zakrývání či překrucování pravdy a podobných pilířích) a zjistíte si něco o alternativní historii, bude vám jasné, že vládnoucím elitám jde neustále o to samé – jak trefně tvrdí Earth Crisis: Contain, controll to dominate. Contain, controll, exterminate!

Více následující text...