Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Eternus doom-metal / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dvě nové písně

Upraveno:

Můj volný čas se čím dál tím více krátí, ale přesto jsem se jedno odpoledne vzchopil a vytvořil pro Vás další dvě písně, jednu s názvem "Swallow the Pride" a další čistě instrumentální a introvou s názvem Autumn Glade. Nechť se Vám líbí a děkuji za poslech!

Vlk


Nová a první píseň "I am the Death"

Navzdory náročným směnám v práci se mi ve velmi skromném volném čase jenž zbyl, podařilo ve dvou dnech složit píseň, kterou jsem měl již nějaký ten týden v hlavě. Technika je čím dál horší, kytara se rozpadá, chybí mi ladící kolíky, mám malé nic moc kombo a vzhledem k tomu, že jsem své sestře zapůjčil svůj lepší mikrofon, byl jsem nucen nahrávat přes headsetový mikrofon na sluchátkách jako za starých časů. Dle toho i bohužel kvalita vypadá (pokud si odmyslím můj pochybný kytarový um :-) ). Nakonec však nápad a tvůrčí jiskra zakryla všechny pochyby a já se do písně přesto pustil a dokončil ji - zde tedy je první debutový song projektu Eternus s názvem "I am the Death".