Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Etd hard rock-stoner rock / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Beneath Your Skin 279 ×
  • How I learnt to hate you - live Xt3 225 × Stáhnout MP3 zdarma
  • The Fall - live Xt3 287 × Stáhnout MP3 zdarma
  • hovnojebatsrackyklikaoddveridoprdelekurva 162 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Evil Little Things 380 ×
  • Can´t Wait (alternative ending) 160 ×
  • All along the watchtower (B.Dylan) - live z Batalion-prdele 227 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Rozhovor v Českym rozhlasáku 2 - ČRoPraha (28.10.2010) 110 ×
  • Intstrumentálka v ůterý (cool early rare stuff) 123 × Stáhnout MP3 zdarma
  • The Fall - live z Batalion-prdelky 296 ×

Novinky

Srát

nic víc.

jenom pěkně nasrat na jednu hroudu do kouta.

a moc si tim ulevit!Ach ti Deers.. kurvy a cigára.

Ach ten Michae(!!)l

...je nejspíš soustavně rozerváván současnou všudypřítomnou pochmurnou atmosférou, myšlenky mu rozfoukává podzimní vítr a když se chce zastavit a dát si terapeutický cigáro, na xicht se mu přilepí barevný listí... a ačkoli se opět navrátil ke starým rituálům a pravé víře, která káže že In Josh We Trust a pomáhá mu to, NEUSTÁLE SKLÁDÁ KURVA PECKY DO KTEREJCH SE KURVA NEDÁ VYMYSLET KURVA MELODIE A PAK SE KURVA DIVÍ, ŽE DO TOHO KURVA NEMŮŽU VYMSYSLET MELODII KURVA! Do hospod chodí.

Ach ten Standa...

... chodí pozdě nebo málo šulí a nebo háže šipky a nebo ho bolí držka nebo má 8943278932478293487 dalších kapel, kde určitě tak moc šulí, že mu nezbejvá síly na řádnou šulící destrukci v naší deeří ohradě. Ačkoli v Joshe trustuje poměrně obsojně, nedává si s námi téměř vůbec cigáro. Do hospod nechodí. Kurva.

Ach ten Bery...

... se stále pilně věnuje praktické fúzi sportovního družstva a kapely a výsledky jsou pro naší ohradu více než pozitivní! Sice nedává kurva góly, ale vymyslel naposled skvělou slajdovou basu a občas si s náma dá i to cigáro. Do hospod chodí, ačkoli už nemá tak legendární hodinové monology. Doporučuje se pravidelná konzultace s Kapitánem.

Ach ten Paulie..

.. limituje nebetyčné kreativní ideály ostatních členů kapely jeho absolutním nedostatkem hlasového potenciálu, za což byl potrestán vyřezením jeho milovaného Fan Clubu, který už ho ale stejně kurva sral. Nadále narušuje ohradní tvorbu tím, že z Michaelových nářezů udělá svým popovým projevem a melancholickým textařstvím zasrané slaďáky, které nikdo nebude chtít kurva poslouchat. Zdaleka nejvíc ovšem trustuje In Josh, in power of tobacco a zdaleka nejvíc je mu zima. Shání heroin a plánuje koupi doposud nespecifikovaného hudebního nástroje, nejspíše snowboardu.

Jinak se máme rádi a co máme zkušebnu, tak zkoušíme zkoušet. Od doby, co jste nás vy 4 lidé, kteří chodíte na naše koncerty, měli možnost slyšet naposled se náš repertoár rozrostl o -1 (čti mínus jeden) song - již zmiňovaný Fan Club uslyšíte už pouze v euforických závěrech našich koncertů poté, co si ho vyvoláte svým huronským oslavným řevem, dámy házením kalhotek a podprsenek na podium, páni hrozením pěstiček. Tak se těšte, my se taky těšíme a já si du dát kurva cigáro.