Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Error 55 rock / Plzeň

„Dyk more...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

A je to venku!

Upraveno:

Dámy a Pánové, Dyk More...
Je to venku! A je to člověk! Ještě to prý bude chvilku trvat, než si s námi zahraje, ale všech šest končetin má na svém místě, takže se není čeho bát.
Tuto událost oslavíme již 19.2 v plzeňském klubu Vinyl, dříve Kapsa. V Kapse jsme ostatně kdysi už jednou vystoupili, ovšem tenkrát se jednalo o improvizaci bez bubeníka. Tehdejší robotický bubeník sklidil velký úspěch a nasadil velmi vysokou laťku. Doufáme, že se překonáme (hodně vysoko míříš!). S námi si tradičně zahraje Drsná Stěna.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »