Erath - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Erath rock-alternative / Jablonec nad Nisou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ticho před bouří
  • Čelem k horám
  • Ráno
  • 17 kroků
  • Dyatlov

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Novinky

NOVINKY JSOU JINDE.. !!

(Upraveno: )

Nechceme aktualizovat vícero informačních kanálů. Veškerý info a nejčerstvější novinky budeme dávat na FB. Tady můžeš poslouchat a nechat vzkaz, na bandcampu stahovat nebo podpořit. Jestli chceš desku - pětipísňový EPko za kilo + poštu, tak nám napiš na erathband@gmail.com. Tamtéž jestli chceš domluvit nějaký hraní.


Díky že stojíš o náš zvuk. 

/ \

FACEBOOK

BANDCAMP

http://www.erath.cz

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

joaDejilo

cože!! jak to že vás neznám! Čelem k horám, takovej je plán a jen tak ze zvědavosti hledám kapely, co hledaj bubeníka až tam někde budu, abych měl co jsem chtěl - někde hrát a narazim na vás, úplně super, temný a jak tu někdo psal, je v tom alchymie, to teda jo!

Bez profilu

schovič

Viděl jsem poprvé včera na Rampě a fakt pecka! EP jsem si dával celý odpoledne v rámci edukace a taky super. Nechystáte nějaký CD?? Jak už jsem zmínil večer, dokázal bych tuhle hudbu poslouchat klidně 6 hodin v kuse.
Holky sice řikaly, že se u toho tváříte strašně vážně, ale ony tomu až zas tak nerozuměj :-)
Díky hoši!

Zobrazit všechny názory