Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Depress rap-hip hop / Hradec Králové

„Red Dwarf III. Remix“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Jen Básníci Ft. Ivo


z alba JeBriLeJa

Autor hudby: N
Autor textu: Depp

1.sloka
Jenom Básnici mají pravdu, a nebo taky ne, tak takhle přemýšlím po rumu a po víně, nevím co dělám a nevím proč bych to měl psát, nechápu kdo by o tohle mohl někdy stát. Je to tady, a nikdo si to nebere, tak kdo toho Básníka ze země sebere, kdo ho postaví na nohy, a dovede ho na schody.
Chce to hned, ale uklouzne, je tu modrobílí led, pro Básníky jsou básně jako jed, pořád jenom sní a zapisuje, on ty Básně asi fakt miluje, zasněně se kouká na nebe, a čeká až si ho konečně Bůh sebere, protože on je jediný, který chápe jeho Básně a protože je u něj tak krásně.

2.sloka
Všude okolo nás je tma, pijeme flašku bílého vína, jen Ty s Básníkem na posteli, do téhle chvíle ste o sobě nevěděli, spíš si o něm nevěděla Ty, proplouváte mezi dvěma světy, a ani jeden není váš, tak zas něco napiš a pořádně se snaž.
Jsi Básník, který hledí do oblak, avšak, nevidí na zem, navidí ani kam všichni jdem, ani kam jde on sám, jen ví, že uvidí bílou laň, tento Básník ví kde bude jeho konec, světlo už svítí, a už je to blízko protože zazvonil tranvaje zvonec a …