Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Depress rap-hip hop / Hradec Králové

„Red Dwarf III. Remix“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Bez lásky


z alba EPOs Života

Autor hudby: N
Autor textu: Depp

1.sloka
Bez lásky a s láskou žít, nikdo mě nenaučil jak mám lásku vnímat, jak jí mám cenit a jak si ji mám užívat.
Láska je nádherný cit, občas o ni musíš bojovat, i když ti zničí celý byt.
Je obtížné ji získat, někdy na tebe sama narazí, ale po pár měsících tě srazí, jen v zádech tě zamrazí, příjde rána a do rána tě zarazí, každý umí nějak lásku vnímat, někdo hůř a někdo líp, obvzlášť když ti do zad zabodnou nůž a nebo šíp.
Je úžasné když jste zamilovaní, toužíte každou minutou bejt s ní, nebo snad s ním, vemte si to jak chcete, ale jednoho dne z toho bude dým.
Ref:
Doufám, že je tu možnost, kdy bych byl šťasten, doufám, že je tu možnost, kdy bych byl zamilován, doufám, že je tu možnost, kdy bych neutápěl čas chlastem, doufám, že je tu možnost, kdy bych nebyl sám.
2.sloka
Láska umí neskutečně bolet, ale umí také vydžet 100let, chtěl bych vědět kdy potkám tu svou, která bude semnou, láska mě trápí čím dál víc, občas někoho potkáš ale nevíš jestli je to rub a nebo líc, tento muž se zaprodal ďáblu, tím stratil rodinu i tuto dámu.
3.sloka
Tak tady to máš, složil jsem zbraně, teď už pravdu znáš, ja vím že ty nejkrásnější oči na světě máš, že za takovou lichotku mi polibek nedáš, jenže já to nedělám pro polibek ale pro srdce, pro tvou lásku ke mně, jede to těžce, když celý život žiju temně, když každý člověk zničí kus země, a má láska je nevijádřená, má láska není levná.
Jestli řekneš ano, tímto slovem je to dáno, toto slovo má pro mě neuvěřitelnou moc, toto slovo zazní v noc, Bez tebe je můj život ztracen, bez tebe je můj sen pozvracen, úplně se rozplyne, a jako dým se moje duše prolyne, mé srdce sežerou moli, pak mě může poplyvat kdokoli, protože už nemám silu se bránit, už to nejde zvrátit, zbývá jediný osud, že mé tělo zhyne, nakonec i ta njmenší vzpomínka se rozplyne.
Ref:
Doufám, že je tu možnost, kdy bych byl šťasten, doufám, že je tu možnost, kdy bych byl zamilován, doufám, že je tu možnost, kdy bych neutápěl čas chlastem, doufám, že je tu možnost, kdy bych nebyl sám.