Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Entita rock / Kladno

„Připravujeme nové album!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Silný Zůstávám- Město Andělů (2016) 213 ×
  • Město Andělů- Město Andělů (2016) 209 ×
  • Uchvátila mě jediná- Město Andělů (2016) 260 ×
  • Protiklady (ft. Síma Šajbanová)- Město Andělů (2016) 193 ×
  • Spoutaný- Město Andělů (2016) 548 ×
  • Těžký rána- Město Andělů (2016) 413 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

V říjnu roku 2014 zakládá baskytarista Kryštof a zpěvák Radek kapelu, kdy se k nim ihned na post bicích přidává Noemi. Asi po měsíci zařizování zkušebny a jiných formalit začíná skupina zkoušet a zároveň se začíná ohlížet po kytaristovi. Během půl roku se na této pozici vystřídá kytaristů několik, ať už lepších či horších. Během tohoto půl roku také vytvoří kapela svůj první singl Uchvátila mě jediná, který v březnu téhož roku s pomocí kytaristy Jardy nahraje a vydává.
Ovšem i kytarista Jarda kapelu opouští, přičemž ještě stihne skupina vydat další své písničky. V červnu přichází do kapely na post kytary a vokálů Míra. V tomto složení (s trvalým hostováním kytaristy Davea) začíná kapela koncertovat. V září 2016 pak vydává kapela své debutové CD "Město Andělů", se kterým se již oficiálně dostává do kapely i Dave. O pár měsíců později pak vychází i první videoklip. Za sebou má koncerty jak na kladenské, tak i pražské půdě, společně s kapelami z Kladna, Prahy či Plzně.

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 4

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
4 063
Poslechnuto skladeb
2 449
Profil registrován
9.2.2015