Enemy Soil East - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Enemy Soil East death-metal / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Atonism 2010 (EP) - Grapes of wrath 446 ×
  • Atonism 2010 (EP) - Forgotten 233 ×
  • Atonism 2010 (EP) - Idioctonia 269 ×
  • Atonism 2010 (EP) - Into the Core ov Periphery 236 ×
  • Grapes of wrath - late 2010 version ze zkušebny 208 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Knife in the back - late 2010 version ze zkušebny 127 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Enesis 2008 (demo) - Fall of unity 731 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Enesis 2008 (demo) - Knife in da back 906 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

ENEMY SOIL EAST (still) are:

Denial - Guitar / Growl / Gear of E.S.E.

Kocour - Bass (a kecy vokolo :)

Křoví - perkuse / ideology of technology / arse of E.S.E.

 

E.S.E. crew:

Myšák - enemy ZLO autobus

Cherub - designe

trosky Pain´s gangbangu

 

Bio a historie

SINCE 2005

Na počátku nebylo nic, to nic nebylo od nikoho, to nic se stalo ENEMY. Asi tak by se dal charakterizovat začátek hudebního tělesa Enemy Soil East v první polovině léta páně 2005. Ačkoliv Denial nosil jasnou představu o podobné skupině chorých individuí, stěží ovládajících sami sebe jakožto on sám, natož své nástroje, předlouho nebyl schopen obsadit více jak jednu, maximálně dvě role tragikomického příběhu z vlastního pera, a i ty pouze formou epizodního rázu. Chca nechca musel podvoliti se podřízené roli v kapele, která vznikla na pochybných kořenech inzerátu. Nebyl by to on, aby dva zbývající týpky s jasnou představou (bubeník skončil po první zkoušce), nepřesvědčil o svém megalomanském plánu a nasměroval tak kurz směrem, kterým se momentálně Enemy Soil East ubírají. Po drobných personální obměnách obludných rozměrů nezůstal v současné sestavě z té původní nikdo. Avšak chorobopis E.S.E. k dnešku čítá  ztěží uvěřitelných pět zhoubných nádorů, snažících se parazitovat jako jedna nemoc na těle zvaném MUSICK. E.S.E. navíc dále působí jako sehraná parta při pokládání koberců, malování pokojů, tapetování a rekonstrukci koupelen. Zájemce o tyto, jakožto o sexuální služby, pak odkazujeme do sekce kontakty.

2010

Ani nám se samozřejmě nevyhla personální rošáda na některých postech. Zpětně je třeba asi zmínit, že na postu zpěváka (počítáno v aktivní formě ESE) Mates nahradil Lukáše někdy v půlce roku 2007. O poznání horší to bylo u bubeníků, první bicák Jarda (momentálně působící s Lukášem v jedné kapele), pak odchází na konci téhož roku.  

Se Spoonem (2008-09) přichází do Enemy i jistá kvalita a první demo, a z mého pohledu se dá říci, že i slušná pohoda. Rok a půl se Spoonem za zády bylo neskutečně fajn, zahráli jsme si s několika zahraničníma kapelkama (Distorted Impalement, The Stone, Diabolical, Degradead) i českou 1. ligou metalu (Fleshless, Panychida, Poppy Seed Grinder) a mrtě dalšími, závěr byl však zřejmě pro obě strany již spíš nucený a naše rozluka úlevou..

Kašpy (bicák No. 3.) se zdá býti vhodnou náhradou a to do té míry, že po 4 odehraných koncertech a třičvrtě roce v Enemy (a snad jednom demu) je vtažen do prvoligových Jig-Ai.. Však my mu to přejem, chápeme, závidíme :D Na jeho místo nastupuje Křoví (Viktor), jenž se stává bubeníkem No.4. Současně také vstupuje na stejný post do Apocryphal Death. Začíná 10-ti měsíční nahrávání 15 minutového EP Atonism. :D

Na začátku dubna 2010 odchází Pain, Kachnička, Bublanina, Beruška a zřejmě i valná část fanoušků.. So R.I.P. old Enemy :)

V prosinci je v klubu Hells Bells pokřtěno EP Atonism - Exus Domini, které vychází u Cripple Sound Records. Zároveň přichází po několika různých adeptech do kapely Martin (ex-Chlejf), vydrží však jen půl roku..

Na začátku roku 2011 se Křoví díky vytíženosti v Apocryphal Death rozhoduje posunout na místo perkusisty a stát se tak pouze záložním bicákem Enemy. Enemy jsou tedy bez bicích, avšak skádajíc nový materiál na připravované EP WHORES OV DEUTERONOMIUM...