Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emergency garage-punk / Praha

„Nový projekt The Booom!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nová tvář kapely od 2015 !!!

Upraveno:

Jako kapela Emergency jsme ukočili svoji aktivitu. Nyní s novou basou a novým zpěvem budeme hrát a vystupovat jako The Booom !!! Úplně o všechny staré skladby nepřijdete, ale repertoár rozšiřujeme se stejnou energií v podobě nových a částečně i českých songů.


Děkujeme všem za přízeň a podporu, a budeme se těšit na spoustu nových zážitků a koncertů s námi, tedy s kapelou The Booom !!! :)


Co nového v roce 2014?

Do nového roku máme jednu velkou, ne úplně příjemnou novinku a to tu, že se naše milá zpěvačko-basačka rozhodla nás z osobních důvodů opustit a vydat se dál jinou cestou. My to ale nevzdáváme, intenzivně hledáme náhradu/náhrady a mezitím jsou dvě možnosti nás vidět a slyšet v původní sestavě.

Tou první je sobotní koncert v Malostranské besedě, 4 kapely, vstup 60,-, super prostředí, nemá smysl nedorazit! 

http://bandzone.cz/akce/331498

Druhý, tedy poslední koncert ve staré sestavě, byl naplánováný na 15. 2. s kapelou Arogance, ale je možné, že se uskuteční 14. 2. s kapelou The Radicals. Upřesníme včas.

http://bandzone.cz/akce/331410

Takže doražte na jednu nebo druhou akci, nebo nejlépe na obě, držte nám palce, ať najdeme adekvátní náhradu a buďte na příjmu! ;)


Šťastný nový rok!

Prosincové Music city je úspěšně za námi, doufáme, že jste si ho užili stejně jako my, stejně tak doufáme, že jste si užili a úspěšně přežili Štědrý den a následující návštěvy babičků, dědeček atp. Teď už jenom pořádně zapít Silvestr a v Lednu na viděnou a na slyšenou ;)

Buďte na příjmu a dozvíte se víc!

Zajda