Ellyce - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ellyce rock-screamo / Praha

„AKTUÁLNĚ V PAUZE“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Reality 578 ×
  • Runaway 1 201 ×

Novinky

DŮLEŽITÉ INFO // IMPORTANT INFO – ENGLISH BELOW

CZ:
Neříká se to snadno, ale v návaznosti na usilovné přemýšlení a události poslední doby oznamujeme, že v našich řadách dochází k určitým personálním změnám. Za necelé dva roky od prvního koncertu Ellyce jsme objeli skoro celou republiku, odehráli desítky klubových a pár festivalových koncertů a nahráli dva singly Runaway a Reality, které jsou stále k poslechu na našem YouTube. Po dvou letech fungování pro nás však začíná nová éra a v kapele budou nadále pokračovat pouze dva zakládající členové, Matěj T. a Matěj Ch. V letošním roce kapela už bohužel nefungovala tak, jak by alespoň podle nás fungovat měla a rozdílné pohledy na pokračování vyústily až v následující rozhodnutí.

Mrzí nás, jakým způsobem se naše cesty rozešly, spoluhráčům Jirkovi a Jardovi ale i tak strašně moc děkujeme za všechno, za nespočet skvělých zážitků, party, srandovních momentů a hlavně vzpomínek, na které, doufáme, nikdo z nás ještě dlouho nezapomene.

O tom, v jaké podobě bude kapela pokračovat dál, vás budeme informovat.
Nekončíme, ale začínáme znovu.

Matěj & Matěj
_____________________________________________________

ENG:
It’s not easy to announce that due to thinking and recent events there’ll be some personal changes in our band. In less than two years after the first Ellyce’s concert we toured almost the entire country, played dozens of club gigs and a few festivals and recorded two singles Runaway and Reality, which are still online on our YouTube. After two years there’s a new era for us and the band will continue only with the two founding members, Matěj T. Matěj Ch. This year we realised that unfortunately we’re already not working as a band as we would like to and the different points of view resulted in this decision.

We’re sorry for how our paths divided, but we thank our bandmates Jirka and Jarda for everything, including countless adventures, partying, funny moments and especially memories, which we hope none of us will forget for a long time.

We will inform you about how the band will continue since now.
We do not end but we begin again.

Matěj & Matěj


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Martin


Bez profilu

Muzika týhle bandy je fakt skvělá! :)dobrý chlapi jen tak dál! :)

Zobrazit všechny názory »