El Chuppa - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

El Chuppa rock-acoustic / Olomouc

„Looking for gigs“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Worth It- Since 1596 (2019) 134 ×
  • Crazy People- Since 1596 (2019) 165 ×
  • Calm Down- Since 1596 (2019) 86 ×
  • Too Wrong- Since 1596 (2019) 69 ×
  • Evolution- Since 1596 (2019) 93 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jiří Gerat

/zpěv, ak. kytara, el. kytara/

Kuba Hubáček

/kontrabas, basa/

Jura Kaprál

/bumbác bicí/

+

casual guest player

Zuzka Geratová

/flétna příčná/

 

 

 

Bio a historie

El Chuppa je léty prověřené a sehrané trio. Uskupení vzniklo v roce 2012 po té co spolu všichni tři dlouhá léta působili v rockové smršti Bored on Board, která se odebrala k hudební hibernaci. Muzikantsky jim všechno sedí jak má a i kdyby jste je vzbudili v 10 ráno po koncertě (čti kocovině) s radostí Vám střihnou Jam na který jen tak nezapomenete.

Frontman Jiří Gerat jistýmy krůčky posouvá vpřed nejen celé trio, ale stále pracuje a zlepšuje své excelentní primadonství. Jakub Hubáček na basových frekvencích mistrně ovládá umění nesouhlasu a hudebního prudění a Jiří Kaprál v rohu rytmiky všechno úhledně spřádá dohromady, aby se dva předchozí shodli a hudba zdárně plynula. V současnosti si kapela vychutnává vydání nového EP, vyhledává zlehka koncerty a tvoří stabilním tempem nové písně.