Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ebony pop-punk / Strakonice

„#ebonymusicband #ebonyisnotaporn“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Ať už si pod pojmem Ebony představíte cokoliv, jednou z možností je právě i nově vzniklá strakonická pop-punková kapela čítající čtyři členy, kteří vyrostli na Blink 182 a pop-punk mají hluboko v srdcích.

Uskupení se dalo dohromady ihned po rozpadu punkové kapely Wait For, kde účinkovali jak frontman Fanda, tak basačka Anička a tehdy ještě kytarista Davee. Mládím a nadějemi hnaní, dali ihned dohromady kapelu novou a přizvali kytaristu Martina z pop-rockových When It Rains. Davee si vzpomněl na bubenické zkušenosti ze své úplně první kapely Levelon (ve které hrál také s Martinem), a bylo to.

Po 4 měsících společného zkoušení jsme v strakonickém Spring Sound nahráli první EP Bez zábran, jehož vydání se ale vinou mnoha faktorů poněkud opozdilo a vyšlo až v listopadu 2016. Během prvního roku existence jsme během svých 16 koncetů hráli na jednom pódiu s kapelami jako Jaksi Taksi či Hentai Corporation. 

Na jaře 2017 nás porota z pořadu KB Band Academy vysílaného na TV Óčko vybrala z více než 60 kapel mezi top 5. Nyni pracujeme především na klipu k singlu Tmou a na tvorbě materiálu na první velkou desku, jejíž nahrávání by mělo začít v podzimních měsících.