Eastern Star - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Eastern Star rock'n'roll-punk / Praha

„(R.I.P. since 2007)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Eastern Star se rozpadli, stáhněte si zdarma všechny nový songy!

Po šesti letech existence jsme se dostali do bodu, kdy cítíme, že je ten správnej čas ukončit činnost Eastern Star. Mohli bychom teď hrát na emocionální strunu, ale chceme to udělat krátce a střízlivě. Zažili jsme skvělý chvíle stejně jako se setkali s problémy, na který naráží většina kapel. Necháváme za sebou jedno self-released mini cd, dvě regulérní desky a to, co věříme že je naše nejlepší nahrávka za celou dobu fungování kapely, šest skladeb nahraných počátkem roku ve studiu jáMOR Ondřeje Ježka.

Jako poděkování všem fans, promotérům, přátelům, lidem co nás podporovali během fungování kapely a konečně všem našim bývalým členům, jmenovitě to jsou - Milan Trachta, Kapslík, David Holý, Petr Hemerka, Aleš Duba, Lógr a Honza Andreovský, dáváme volně těchto šest skladeb ke stažení.

Jsme přesvědčený, že si zaslouží váš poslech.

Na odkazu je .zip soubor obsahující mimo songů i obal CD, texty a pár fotek. Stahujte kliknutím na banner nebo kliknutím zde.

REKLAMA

. . . Sledujte naše současný a budoucí kapely, určitě o nás ještě uslyšíte..


Nový songy uploadovaný!

Hodili jsme sem dva nový songy nahraný spolu s dalším materiálem začátkem roku!