Dycky se můžem přejmenovat - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dycky se můžem přejmenovat alternative / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hustá alternativa!!!

Tak to je Hus! Na Bandzone uplně vychystaně zvětšili maximální velikost skladby, takže sem konečně můžeme nahrát svojí alternativní the best pecku, svuj jedenáctiminutatřínáctivetřinovoej undergranďáckej majstrštik Hustá alternativa. Extra husťácký je hlavně finále skladby, který je jakymsi katarznim prozřenim a nebojim se říct dost hustě trancendentálnim vyvrcholenim týdletý temňácký džemsešny.

Děkujeme fšem našim fanouškum za neutuchající podporu!!!


…..To je teda fofr, co vám budem povídat….!!!!!

Pozor!!! Tento následující text není aktuální a navíc nemá vůbec nic společného se současnou činností kapely, která je přísně tajná! Tato činnost je přísně tajná a nemá nic společného s níčím co kdo ví a co není přísně tajné!!!

Výtejte v internetovém profilu original underground bandu Dycky se můžem přejmenovat.

…..To je teda fofr, co vám budem povídat….!!!!! Konečně jsme se dočkali slunce a pomalu se nám rozjíždí léto. Ani néé za dva měsíce jsou tu zase prázdniny…. Ty bláho, to to letí…. Máme se celkem dobře, samozřejmě pracovně, protože přípravy na turné vrcholí!!! Už za nedlouho na této stránce najdete data koncertů!!! Máte se na co těšit - pořád se zdokonalujeme v choreografii a připravujeme celou koncertní šou. POZOR!!!!! Tuhle sobotu (26. května) koukněte na ESO! Budeme tam jako hosté a při té příležitosti si uvedeme i nový klip "S tuberou na K2". Díky předem za podporu!!!! A jinak?? Avatar dřel na snowboardu jako blázen a na Kaprunu se fakt naučil jezdit. Já ho sice neviděl, ale věřím mu… Štajner si koupil nový auto, tak chodci pozor!! Filip má sice taky novou káru, ale když je takhle krásně, tak spíš řádí na svojí milovaný… motorce… a prej bere stopařky, takže možná budete mít štěstí!!!! No a Vráťa? Ten se zdokonaluje za DJ pultama a skládá muziku. A já? Já se mám celkem v pohodě… Tak my zase brzy napíšem….!!!! Vy, maturující, koukejte všichni odmaturovat a vy ostatní to nějak doklepejte do konce června a pak si pořádně odpočiňte!!!!

Příprava našeho novýho cédesa je stále ještě v plnym proudu a zatim se zdá, že ještě dlouho bude.

Pozor! Je to hus!