Dusot dusících se králíků - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dusot dusících se králíků crossover-revival / Milevsko

„Nové vlastní skladby již na koncertě v Praze“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Dusot dusících se králíků

Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!

V našem repertoáru jsou jak coververze známých interpretů (Garry Moore, Michael Jakson, Johny Cash, Eddie Weder, Chris Cornell atd.) tak část tvoří naše vlastní tvorba zaměřená především na fussion jednotlivých stylů.

Bio a historie

Once upon a time ..

Vše začalo roku dvoutisícího osmého. Nebít přijetí nabídky provozovatele Hanuše Vály k doprovodu vernisáže svérázného umělce Lunche, z důvodů únavy, touhy a chuti naučit se konečně hrát, toto uskupení by nikdy nevzniklo. Orientace se hned od začátku točí okolo fusion stylu vlastních skladeb a svérázných coververzí.

Budoucnost je ve vás a v nás a v náhodách. Dokud budeme mít sílu, budeme hrát. Dokud budete mít sílu Vy, budete poslouchat. Dokud budou mít sílu Oni, budeme s nimi bojovat.