Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Drum Zone experimental / Odry

„Práce na novém albu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21

Nová skladba DANCING MONKEYS v playlistu

Do playlistu byla přidána  nová skladba DANCING MONKEYS, která se bude nacházet na připravovaném albu, které mám v plánu vypustit někdy ve druhé čtrtce příštího roku.

Snad všechno vyjde, jak má a Šťastné a veselé.


IN PROGRESS...

Ne že bych se snad v poslední době nějak flákal, nebo snad zapomněl přispívat pravidelnými novinkami, pravdou však je, že ke sdělování toho příliš mnoho nebylo, ovšem teď se už snad konečně dostáváme do určité fáze, ve které se připravované skladby začínájí formovat do kompletního celku. 

A tak se skoro po roce čekání a příprav dostáváme do stádia, kdy na našem Bandzounovském profilu budete moci mnohem častěji pozorovat nejrůznější příspěvky týkající se činnosti mého malého hudebního projektu a za nějakou dobu si i poslechnout ukázky z nových skladeb.

Stay tuned!

:)


Ukázka z nového materiálu

Po delší době (opět třech měsících) :), se dostáváme k již zmiňované ochutnávce z nového materiálu!

I když to nějakou tu dobu trvalo, tak se povedlo nahrát více než dost skladeb, že to bude stačit minimálně na další album ,nebo na vydání už jakéhokoliv materiálu pro Drum Zone. Snad se vám bude novinka (i když jen ochutnávka) líbit :)


1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21