Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dovolený Napětí punk-punk / Pozorka

„CULTURAL PUNK / P.O.Z.O.R.K.A.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ulice 614 ×
  • Nenávist a válka 1 226 ×
  • The Criminal day 642 ×
  • Dvě růže 751 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Kapela vznikla před rokem 2011, jako garážová;  a jejich první texty vznikali na základě AGRO punku.

Po roce 2011 dostala kapela konečný název Dovolený napětí (DN), se kterým už vyrazila na první pódia. Jejich první roky na punkové scéně začínali dokonce s kapelami jako například: SPS, Plexis, Znouzectnost, nebo jinými krajskými kapelami a po roce 2013 se začli objevovat na  Vyvrhells Tour (SAS, Inseminační stanice), kde podpořili boj proti rakovině a jejich Tour byla věnována tragicky zesnulému kytaristovi a jedné z ikon Příbramské kapely E!E. Až na přelomu 2015/2016 byla zbudována zkušebna, ve které se snaží nahrát své první album. Během dalších let pak kapela vystupovala kromě německé kapely Scheiss Böhmen; také  s indonézkou kapelou Jeruji a belgickou kapelou Here Stands A Hero.

Bio a historie

1