Domácí kapela - Názory | Bandzone.cz

Domácí kapela alternative-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kdo ví
    Nezařazeno
  • Do boje
    Nezařazeno
  • Naruby řvem
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

undergroundislife

Mám vzkázat od Čuňase, že bere to místo pianisty, ale že ho musíte nejdřív naučit hrát na piano, zařídit, aby měl hudební sluch a udržel rytmus. V opačném případě by s Váma vystupoval, pokud by jste hráli něco ve stylu Hever a Vezelína. Evelína

domacikapela

DOMÁCÍ KAPELA – NOVÝ REPERTOÁR & REEDICE CD
Ve čtvrtek 19. dubna od 20:00 hodin v pražském klubu Kaštan (Bělohorská, Praha 6, www.kastan.cz) proběhne křest reedice alba Domácí kapely Jedné noci snil (původně vyšlo roku 1996), které nyní vychází obohaceno o druhý, bonusový, disk. Ten obsahuje koncerty Domácí kapely z let 1994/1995. CD vydává vydavatelství Guerilla Records, je opatřeno obsáhlým bookletem a zvuk je nově remasterován ve studiu 3bees.
Na vlastním koncertě vystoupí Domácí kapela s premiérou zcela nového repertoáru, který vznikal během posledního roku, kdy se Jan Brabec rozhodl pro akceschopnější a komornější verzi kapely. S kytaristou Milošem Albrechtem začal komponovat nové písně za pomoci kláves, hlasů, bicích, kytary a s mixem předehraných zvuků.
Jako host zahraje v druhé půli večera Mikoláš Chadima s MCH Triem (www.mchband.cz) písně z aktuálního CD 100 minimalistických básní.