Domácí kapela - Názory | Bandzone.cz

Domácí kapela alternative-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kdo ví
    Nezařazeno
  • Do boje
    Nezařazeno
  • Naruby řvem
    Nezařazeno
Captcha obrázek

undergroundislife

Mám vzkázat od Čuňase, že bere to místo pianisty, ale že ho musíte nejdřív naučit hrát na piano, zařídit, aby měl hudební sluch a udržel rytmus. V opačném případě by s Váma vystupoval, pokud by jste hráli něco ve stylu Hever a Vezelína. Evelína

domacikapela

DOMÁCÍ KAPELA – NOVÝ REPERTOÁR & REEDICE CD
Ve čtvrtek 19. dubna od 20:00 hodin v pražském klubu Kaštan (Bělohorská, Praha 6, www.kastan.cz) proběhne křest reedice alba Domácí kapely Jedné noci snil (původně vyšlo roku 1996), které nyní vychází obohaceno o druhý, bonusový, disk. Ten obsahuje koncerty Domácí kapely z let 1994/1995. CD vydává vydavatelství Guerilla Records, je opatřeno obsáhlým bookletem a zvuk je nově remasterován ve studiu 3bees.
Na vlastním koncertě vystoupí Domácí kapela s premiérou zcela nového repertoáru, který vznikal během posledního roku, kdy se Jan Brabec rozhodl pro akceschopnější a komornější verzi kapely. S kytaristou Milošem Albrechtem začal komponovat nové písně za pomoci kláves, hlasů, bicích, kytary a s mixem předehraných zvuků.
Jako host zahraje v druhé půli večera Mikoláš Chadima s MCH Triem (www.mchband.cz) písně z aktuálního CD 100 minimalistických básní.