Disconnexion - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Disconnexion funk-pop / Třebíč

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Bandzone.cz Tip týdne

29. října 2014
Viděl jsem je před rokem na soutěži kapel GBOB, kde jsem byl v porotě a už tehdy to byl horký favorit na vítěze jihlavského kola. Do nahrávky se jim bohužel nepovedlo až tak důkladně vtěsnat všechno, co tahle kapela nabízí a proto mohou jejich skladby v BZ playeru znít trochu fádně. Nenechte se ale odradit a pokud budete mít možnost je vidět live někde ve vašem okolí, určitě vyražte. Zejména blejskavé pozlátkové backvokalistky tomu dávají extra šmrnc a přidanou hodnotu!
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 113

Spřízněné kapely: 18

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
24 303
Poslechnuto skladeb
18 415
Profil registrován
6.1.2011

Novinky


Léto 2017

Zdravíme fanoušky a přátele kapely DISCONNEXION! 

Konečně se objevilo jarní počasí a s ním přichází období koncertů na čerstvém vzduchu. První jsme si odehráli v sobotu 13. května v Třebíči a připomněli si, že tyhle záležitosti nemají chybu. Plánujeme v příštích měsících další návštěvy pódií v ČR, tak checkujte sekci koncerty, ať nás neprošvihnete. Posíláme pozdravy a těšíme se brzy!!!


Vánoční mejdan Disconnexion & Čardáš Klaunů

Přeruš sobotní pohodu, vezmi si do ruky diář a tužku, otevři diář na druhém prosincovém týdnu, najdi 10. 12. 2016 20:00 hodin, zapiš Vánoční mejdan s Disconnexion a Čardášem klaunů, zavři diář, odlož tužku. Vrať nohy na stůl a buď dobrej, protože už je to zařízený a my se na tebe těšíme!!!

Více info na: 

https://www.facebook.com/events/1337206109664843/

http://www.disconnexion.cz/ 

Připravili jsme pro váš předvánoční veselici na Béčku!
Kapela DISCONNEXION si na poslední letošní koncert v "rodném" městě přizvala přátelskou kapelu z Jihlavy, která nese název ČARDÁŠ KLAUNŮ. Jak už název vypovídá, můžete se těšit na pěknou divočinu, o kterou se samozřejmě postarají i místní Disconnexion.

20:00 ČARDÁŠ KLAUNŮ
Čardáš Klaunů je hudební skupina, prezentující vlastní tvorbu, která vychází z rocku a je obohacována dalšími žánry. Charakteristickými prvky kapely jsou silné zpěvné melodie, původní české texty a vícehlasy.

21:30 DISCONNEXION
Banda z Třebíče hrající pohodové taneční funky a disco, v čele se třemi ulítlými zpěvačkami, jejichž vystoupení jsou plné taneční hudby a energické show.