DIN - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DIN rock-alternative / Byšice

„Právě chlastáme...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

KDO CHCE VĚDĚT VÍCE O KAPELE,WWW.STARY-MLYN.TYM.CZ

Bio a historie

NEJSME BIO!

Kapela vznikla v roce 2002 v prostorách Starého mlýna v Byšicích.To je možná také dúvod její stylové nezařaditelnosti.V omšelých prostorách starobylého mlýna múže vzniknout prakticky cokoliv.Popúlnoční opilecká polka "Co je co je co je?",zhulenecká plocha "Pasport",téměř rádiový hit"U řeky" nebo punkrocková "Dirty Woman".K historii kapely patří také spolupráce s Květoslavem Dolejším,pořádání hudebních večírkú,jamsession a výletú do cikánské osady.Po několikerých personálních změnách a polovičních rozpadech během sedmi let se DIN představuje ve čtyřčlenném obsazení,kytara/zpěv/,basa,bicí,příčná flétna/sax.Tak vznikla zatím poslední nahrávka:čtvrté album s názvem Kolik jehoDIN .

V prosinci 2018 se opět schází jádro Din a přátelé,aby nazkoušeli některé starší a pár nových skladeb.S koncertováním se počítá od jara 2019 převážně na akcích labelu Sakraphon.

Kapelou prošli:Lukáš,Luďek,Eva,Michal,Slávek,Karel,Markéta,Zbyňa,Maruška,hostoval Pepa...

Diskografie:Test 2003

                    Din  2006

                    Crossrock  2006

                    Live  2008

                    U vody 2008

                    Kolik je hoDIN 2009